• https://www.youtube.com/watch?v=frj34o4hn4i

skynet ebemize atlayacak matmazel.
  • yeni atlas videosunu defalarca izledim, bayıldım. kontrolün ırzına geçmiş artık herifler. idris naim görmesin alıp canı sıkıldığında takla attırtır.
  • kesin ip var amk
  • atlas videosu'nu izleyenlerin doğal tepkisi:

'' ha siktir ters takla mı attı lan o ''

bizim için de uçuk şeyler değil bu adamların yaptıkları . yarın bi kaç imam hatip lisesi bi kaç cami temeli daha attık mı tamamdır yetişiriz bu adamların teknolojisine.
  • bu aletleri elon musk mars'ı kolonize etmekte kullanacak gibi bir beklenti var içimde. alet zıplarken şok geçirdim, takla atınca bayılıyordum az kalsın, 2 yılda nerden nereye getirmişler. helal olsun.
  • elin oğlu neler yapıyor dedirtmişlerdir. eminim ki buradaki çalışanlar yaptıkları işlerden çok zevk almaktadır.

bundan 25 yıl sonrasını artık kafamda kuramıyorum sanırım. çünkü o kadar şey hızla gelişiyor ki kestirmek çok zor. mars kolonisi, robotlar, yeni kaynak arayışları, fendeki gelişmeler vs. derken işler çok başka yerlere gidecek gibi. umalım da milletçe daha fazla geri düşmeyelim, aksi halde gelecekte yeni bir dünyada yerimiz yok.
  • ilk defa bu kadar ciddileştiği anladım şu işin. o taratayka o taklayı attı ya, dönderdi ya o bacakları geriye doğru dumur oldum amk, korktum ürperdim anasını satayım. arkadaşlar iş ciddi, bunlar zamanı gelecek sikecekler belamızı demek istemiyorum, çünkü hacım bunlarla robotlarla cihazlarla neyin savaşamazsın. yav hadi savaştın bir müzakereye varamazsın, tepkisiz bunlar, programlanmış teneke anasını satayım neyin müzakeresini neyin savaşını yapacaksın. allah koruyada güneş mi patlıyor ay mı ışık saçıyor ne olacaksa olsun tüm elektronik cihazlar bozulsun kapansın amk, harbi harbi korkutmuş, tırstırmış robotumsu savaş makinesi.
  • bu adamlar dünyanın hakimi olur bizi de köle yaparlar,arkadaş bilime teknolojiye bu kadar uzak bir memleket nasıl olduk,bunların başındaki adamlar milliyetçilik kasıp ülkeleri sikmeye çalışırken,o güzel zamanlarımızda ki adam gibi adam bilime felsefeye teknolojiye önem vermelisiniz dedi durdu,şimdi adamlar robota ters takla attırıyor biz hoşaf moşaf takılıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap