şükela:  tümü | bugün
 • vahsi batida wanted death or alive seklinde basina ödül koyup araranan haydutlari öldürüp ödülü almayi meslek haline getiren yaman adamlar.
 • (bkz: for a few dollors more) da lee van cleef ve clint eastwood bu ödül alma olayini meslek haline getirmis yaman abilerimizdir
 • (bkz: bounty hunter)
 • saruman bir gün kendini kaybedip içinde allahın cezası hindistan cevizi denen zımbırtıyı barındıran bounty adındaki poşetlenmiş boku üreten, dağıtan, satan ve o'nun yanında yemeye yeltenen herkesi öldürecek ve ilerde bu isimle anılacak.

  nostradamus
 • aynı zamanda haldur huldur reggae ragga vokalistidir...merak edenine no doubtın hey baby parçasında borazan sesli zenci elemandır diyebilirsiniz...
 • öyle sinema aşığı, sinema yorumcusu tiplerden değilim. düz bir adam olarak diyebilirim ki, beş para etmez bir film. gece şu filmi izleyeceğime uyusam daha iyiymiş amk.

  http://www.imdb.com/title/tt2369396/

  başroldeki abla taş diye ilgi çekmeye çalışmışlar ama tek hatunla film mi kurtarılır lan? öte yandan film vahşet içeriyor. beni alakadar eden mevzu değil tabi de, kan görmek istemeyen varsa izlemesin. hatta kimse izlemesin amk, hala harcadığım vakte yanıyorum.

  abla da erik gibiydi gerçi, kütür kütür. başka da bi zik yok.

  ha bi' de, oyun fallout evreninin tıpatıp aynısı. bilmiyorum resmi bir ilişiği var mı oyunla ama izlemek gibi gaflete düşerseniz anlarsınız.
 • vay anasını sayın seyirciler,
  sözlükte, hakkında sadece 1 tane entry girilmiş bir filmi ilk kez izledim. kendime yazık etmiş gibi hissettim.

  3.sınıf bir filme neredeyse 1.sınıf denilebilecek efektler yapmışlar.
  çıkış noktası olarak
  --- spoiler ---
  şirket savaşları
  --- spoiler ---
  biraz değişik dursa da yine de olmamış.
 • --- spoiler ---

  death prof ve grindhouse tarzı bir film kotaralım, içinde biraz da kara mizah olsun demişler ve tüy dikmişler. gerçi sıkıntısız ilerliyor film ama insan bu, yuuuuhhh demeden de kendini alamıyor bazen. ayrıca, karavanı harley davidsonları at gibi kullanarak çektirmeyi hangi abi akıl ettiyse tebrik ediyorum vella.
  --- spoiler ---
 • death proof ,planet terror aslında tarantio ve rodriguez in b film çalışması. yani bounty killer denen filmde afişinden trailer ına kadar b filmi. b filmleri hollywood dışında çekilen ticari kaygı taşımayan ucuz arkadaşlar oturup cips kola eşliğinde eğlenmelik filmlerdir. terminator 1 ve mad max mesela en bilindik b filmlerindendir. hoş sonra hollywood a kaydılar sonra ama çıkış noktası budur.