• muhalif kılığına bürünmeye çalışan ama onu da beceremeyip eline yüzüne bulaştıran haber sayfası, yürüyen akp.

bu sayfa ve takipçi kitlesi türkçü/milliyetçi geçinir, bol bol mansur yavaş över (övmekte sıkıntı yok tabii ama asıl amaç ekrem imamoğlu'nu bastırmak), dış meselelerde devletten yana olunması gerektiğini vurgular, genel olarak devleti çok sever, devlete tapar, iha ve siha'lar ile övünür, chp-hdp ortaklığını sık sık vurgular, milliyetçilik adı altında ırkçılık yapar, y-chp'nin akp'den daha büyük bir tehdit olduğunu iddia eder (20 sene boyunca yapmadığını bırakmayan akp'ye tanıklık etmemişiz ve hala da etmiyormuşuz gibi), solun çomarı da aynı abi ya diye gezinir (haklılık payı olsa da yine niyet önemli), falan filan… buraya bpt'nin vukuatlarını sığdıracak ne vaktim ne kelime dağarcığım var, olduğu kadarıyla yazdım. belki ileride ekleme yaparım. özellikle kafası karışık olanların ve z kuşağının tamamen uzak durması gereken bir sayfa olduğunu bilmeniz yeterli.
  • akp’nin sosyal medya organizasyonu xyz’den para karşılığı reklam alan görsel, daha önce akp fan sayfası olduğu ortaya çıkınca tweet silen görsel, saf muhalif avlama aracı.
  • yandaş haber medyası. takipten çıkmak en büyük cevap olacaktır.
  • akp.
  • erdoğanın malum hatay ile alakalı sözlerini paylaşmayan ama onun yerine sikko uzaya giden ilk türk ile alakalı her otunu bokunu paylaşan devlet ayrı hükümet ayrı aga diyen 31ci ergen sayfası
  • telegramdan haberleri okuduğum kanal. yalnız ben buraya yorum yazan insanlar kadar aptal bir topluluğu bir aqp mitingi dahil hiçbir yerde görmedim.
  • fahrettin altunun yan hesabı. reis bazen hesapları karıştırıp buradan salıyor tweetleri.
  • ulan bu zamana kadar akp haber kaynağı olduğunu bilmiyordum. anlık takipten çıkıyorum.
  • muhalif/tarafsız görünümlü hesap.
  • kripto akp sayfası. ayan beyan akp propagandası yapamadığı için muhalefeti alttan alttan eritebilecegi haberleri kovalarlar sürekli. yorum kısmına hiç girmeyin zaten. ıq ortalamasi 80 olan ülkücü ergenlerden geçilmiyor. mide bulandırıcı.
hesabın var mı? giriş yap