• (bkz: btcheat.com)
  • mining kısmında thread sayısını düşürüp yüzdeliği düşürdüğünüzde bile cpu load aynı kalıyor. muhtemelen size verdikleri spin sayısını azaltıyorlar ama kendileri aynı şekilde kazmaya devam ediyor. bariz scam.
  • scam olduğuna dair bariz bulgular olmasına rağmen eğlenceli bir faucet sitesi.

özellikle ilk kayıtta 50 spin vermeleri ve bu spinlerle bir anda 13 dolar değerinde bitcoin biriktirmiş olmam bana çok cazip geldi. sonrasında 3 saatte 3 spin alabiliyor olmak ve biriken parayı çekebilmek için bugünkü kurla 400 dolar değerinde bitcoin biriktirmiş olma gerekliliği ümitlerimi biraz azalttı. ama yine de şu boş zamanlarımda bu siteye girmeye devam edeceğim. bana yardımcı olmak isteyenler olursa:

ref'li link
  • 0.03274927 btc’ye (%94) ulaştığım büyük ihtimalle scam olan şans oyunu sitesi. bugün yaptığım son 1800 spinde bir kere kazanamadım. ödeme limitine ulaşmam için 65 kere kazanmam gerekiyor oysa ki.

edit: 10 000'den fazla spin, sonuç sıfır. artık günde 10 kere anca çeviriyorum.
  • karşılaştığım en profesyonel dolandırıcı site. %50 ye kadar 5 spinde 1 kazandırırken %93 e ulaştığımda 11.000 spinde 1 kez kazandırmayan dolandırıcılık şebekesi. siz arkadaşlara uyarım pc nizi,zamanınızı ve elektriğinizi boşa harcamayınız.
  • meraktan girdiğim site. spin eğlenceli geldi. gizli işsiz uğraşı. bu da benim linkim ref
hesabın var mı? giriş yap