şükela:  tümü | bugün
  • scam bir site bosuna zaman harcamayin.
  • bu tür sitelerdense arada bir işinizi görürken tıklayıp reklam gelirlerinden elde ettikleri geliri size satoshi olarak veren sitelerle ilgilenmek daha mantıklı bence. benim uzun süredir kullanıp güzel satoshi toparladığım site:

http://bitfun.co/?ref=c5b965811b49

eminim böyle giderse bu az görünen satoshiler bile çok değerli hale gelebilir.
  • (bkz: btcheat.com)
  • mining kısmında thread sayısını düşürüp yüzdeliği düşürdüğünüzde bile cpu load aynı kalıyor. muhtemelen size verdikleri spin sayısını azaltıyorlar ama kendileri aynı şekilde kazmaya devam ediyor. bariz scam.
  • scam olduğuna dair bariz bulgular olmasına rağmen eğlenceli bir faucet sitesi.

özellikle ilk kayıtta 50 spin vermeleri ve bu spinlerle bir anda 13 dolar değerinde bitcoin biriktirmiş olmam bana çok cazip geldi. sonrasında 3 saatte 3 spin alabiliyor olmak ve biriken parayı çekebilmek için bugünkü kurla 400 dolar değerinde bitcoin biriktirmiş olma gerekliliği ümitlerimi biraz azalttı. ama yine de şu boş zamanlarımda bu siteye girmeye devam edeceğim. bana yardımcı olmak isteyenler olursa:

ref'li link
  • kazanmak için değil de can sıkıntısını gidermek için süper site.
    kayıt olmak değil tıklamak bile spin hakkı tanıyor. can sıkıntınızı kısa bir süreliğine gideriyor.

ref linki
  • bence yine de şansımızı deneyelim derim. hem de eğlenceli btc heat

ayrıca an itibari ile 0.01418259 bitcoin ( yaklaşık olarak 167$ ) biriktirmiş bulunmaktayım.

not : sistemden bitcoin çekebilmek için 0.035 değerine ulaşmak gerekiyor.

edit : not

edit : biriktirdiklerim 0.01761161 şuan. yüzde 50 yi geçtim.

edit : 7 aralık : biriktirdiklerim şuan 0.02065574. oran yüzde 59 oldu.

edit : 8 aralık : 0.02149550 oldu gittikçe daha da zorlaşıyor biriktirmek.

edit: 11 aralık : 0.02184540 birikti şimdiye kadar. pes ediyorum. kazanma oranı imkansıza yakın.
  • 0.03274927 btc’ye (%94) ulaştığım büyük ihtimalle scam olan şans oyunu sitesi. bugün yaptığım son 1800 spinde bir kere kazanamadım. ödeme limitine ulaşmam için 65 kere kazanmam gerekiyor oysa ki.