şükela:  tümü | bugün
  • tunç yılmaz ve arkadaşları tarafından açılmış, elektronik sigara camiasının en hareketli ve renkli facebook topluluğu.

katılın, keyfinize bakın.
  • (bkz: e sigara) araştırmaları sonucu ulaştığım harika gurup. çok yardımcı oluyorlar, gereksiz bilgilerle donatmıyorlar. saolsunlar. buhar abi
  • buhar grupları içerisinde en samimi ve eğlenceli olanıdır buhar abi. hergün canlı yayınlar yapılıyor ve profesyonel kullanıcıların yönettiği bir grup olduğu için saçma sapan şeyler görmüyorsunuz diğer gruplarda olduğu gibi. bu zamana kadar hangi gruba girsem ya likit yapıp satılıyordu ya para kazanmak için reklam yapılıyordu. burası başka bir oluşum mutluyum sözlük. şiddetle tavsiye edilir.
  • herkesin canla başla birbirine yardım ettiği, her gece canlı yayınların yapıldığı güzide facebook e-sigara grubu.

bir de pazar alanı grubu var. 2. el ürünlerin alınıp satıldığı...
  • bu grubun erken tavırlı elestiriye hiç bir şekilde tahammülü olmayan kendini ecig otoritesi ilan etmiş yöneticileri var.

geçenlerde yöneticilerinden biri aşağıdaki gibi bir paylaşım yaptı

https://m.facebook.com/…rmalink&id=1807358479515262

paylaşım genel olarak doğru ve katıldığım bir içeriğe sahip fakat biryelerden tanıdık geldi. sözlükteki esigara başlığını taradığımda #64250585 nolu entry ile birebir aynı bölümlerin olduğunu gördüm ve sadece, içeriğe katıldığımı ancak eksideki entry ile aynı bölümler olduğunu eğer eksi de yazan da kendisi değilse kaynak belirtmesinin daha doğru olduğunu belirten bir yorum yaptım. bir süre sonra yorumumu sildi ve paylaşımda herhangi bir değişiklik yapılmadı. burada kalsın bu grubu yöneten ve kendini esigara duayeni zanneden arkadaşın tavrı. en azından buradan silemez.