• ankara konya yolu subesi ramazan dolayisyla gün icinde börek satmıyor. sanki herkes oruc tutmak zorunda dahada ugramam ...
  • gece gece kulağımı sağır eden reklamı olan ürün.

her seferinde küfürü basıyorum. çok mu hoş sürekli küfür işitmek. kısın kardeşim şunun sesini. börek seven adamım, normalde denerdim ama hayatta ağzıma sürmem.
  • masterchef ' in ömür boyu süren reklam serilerinde ilk sırada çıktığı için reklama girdiği an küfür yiyen börekçi. sırf kıl olduğumdan levent börek ' i tercih ediyorum.
  • inanılmaz bir hızla büyüyen börek zinciri. daha önce böyle bir şeye şahit olmadım. ankara'da her köşe başında var neredeyse. franchising ile mi çalışıyorlar yoksa bir merkezden mi açılıyor bu kadar şube bilemiyorum.

bilmeyenler için söyleyeyim, tek çeşit börek satılıyor. böreğin içinde üç çeşit peynir olduğu iddia edilse de bence kaşar benzeri çok yağlı bir peynir var içinde. börek de gayet yağlı. porsiyonlarının 200 mü, 250 gram mı olduğunu anımsayamadım ama bir porsiyon börek yaklaşık 13-14 tl geliyordu en son. porsiyonun gayet doyurucu olduğunu da söyleyebilirim.

bir çeşit ürünle bu kadar fazla dükkan açabilmek, bunları işletebilmek, para kazanabilmek zor bir iş gibi geliyor bana. firmanın arkasında büyük bir holding, çok zengin bir işadamı vs. olduğunu düşünüyorum.
  • masterchef'e sponsor olup su böreği yapılan akşam sürekli reklam döndürmesine rağmen siparişlere kapalı olan işletme. vücudum kazandı, siz kaybettiniz o zaman gençler.
  • an itibariyle imamoğlu yıldırım tartışmasındaki ilk reklam arasındaki ilk reklamı vermiş börekçidir.
    geri kalan her şeyin kalitesini siz düşünün veya düşünmeyin, belki de daha iyidir.
  • bu nasıl bir isim ya?
    "logoyu bir tık daha büyütelim" olayının üst seviyesi olmuş, adam ismini böreğe vermiş. börek lan bu.
    ikinci sınıf komedi türk filmlerinde, senaryoda bulunan şirket reklamları gibi reklamı var "bülent böreeeek büleeennt böreeek"
  • reklamlardaki o sloganı allah-ü teala bülent börek diye bir kere söyledikten sonra dile yerleşiyor. lütfen dikkatli olalım böyle durumlara karşı.
  • sıcak ve kıyır kıyır enfes lezzeti gibi, işletmeciliği de bir o kadar enfes firma.

şubelerinden kaynaklı bir sorunu mail üzerinden ilettiğimizde anında ilgilenip özürlerini dileyip, bu durum içinde duyarsız kalmadılar ve mail üzerinden ilettikleri özürlerini telefondan da arayıp ilettiler. üstüne jest olarak evimize gönderimde bulundular.

ek: bu mesajı yapılan jest'ten değil, işletmeciliği ve kurumsallığı bilmelerinden ve çözüm ve müşteri odaklı yaklaşımlarından dolayı yazıyorum.

- malum neler var; içinde hamile biri olan aracın önünü kesip tekme savuruyorlar. *
  • sabah sabah böreğin köşesini istemiyorum diye maraza çıkartan bir adet orospu çocuğunu komaya sokmamı engellemiş muazzam çalışanlara sahip firma.bu çocukları bu orospu evlatlarına ezdiren patronu burayı okuyorsa senin kar hırsını sikerim iyi bak bu çocuklara peygamber sabrı var adamlarda.

gelelim o orospu çocuğuna.sen tepsinin ortasını alacaksın kenarları millete kalacak.alemin uyanığı sensin değil mi orospu çocuğu?sen kalabalık içine çıkma,bir toplum içre yaşama çekil bir ıssız yere.yoksa buralar küçük yerler.böyle şark kurnazligi yaparken bir gun bir bakmissin hayatini sikmişler.benden uyarması.
hesabın var mı? giriş yap