şükela:  tümü | bugün
  • hava tahmini yapan bir facebook sayfası. bugüne dek şahit olduğum en doğru tahminler kendisine ait.
  • her analizi sonrası allah razı olsun dediğim amatör hava tahmini paylaşımları yapan uber facebook sayfası. doğal olarak istanbul ağırlıklı tahminler yapıyor. ankara, izmir, antalya gibi büyük şehirlere de zaman zaman yer veriyor. ya da daha genel bölge analizleri yapıyor. özellikle haftasonu plan program yapmadan önce mutlaka kontrol ediyorum.

    bir başka güzelliği de yorum bölümünde soru soran herkese cevap veriyor. eline sağlık güzel insan, hiç bozmadan devam edersin umarım...
  • sektirmeden doğru tahmin yapan facebook sayfası. bu adam bu kadar nokta atışı yapıyorken diğerleri nasıl bu kadar sallıyor anlayamıyorum. bilimsel verilere göre yapılmıyor mu sonuçta tahminler?
    neyse, buradan bol teşekkürlerimi göndereyim amme hizmeti için. baya işe yarıyor.
  • tahminlerdeki başarısıyla, üslubuyla, sade ve tertemiz anlatımıyla müthiş bir iş çıkarıyor. yeri geldiğinde takipçilerine hava olaylarını çok güzel açıklıyor, gelen soruları mümkün mertebe dikkate alıp cevaplıyor, bir hava olayının gerçekleşme ihtimali netleşmeden bol keseden sallamıyor, takipçilerine dürüst bir şekilde her ihtimalden bahsediyor. hava olaylarını gözlemlemeyi çok sevdiği her yazısında belli oluyor, bize de bu emeğe teşekkür etmek düşüyor.