• geleceğin sağı.

edit : bu tahminimde yanildigimi kabul ediyorum. maalesef kariyeri acisindan dogru kararlar alamadigi icin fazla yukselemeyecek.
  • super lig’deki 2. macinda bu aksam kayserispor karsisinda ciddi umut veren genc sag bek.

ozellikle hucumdaki etkinligi ve sogukkanli oyunuyla 19 yasin cok uzerinde bir olgunluk sergiliyor. sezon icerisinde ilk 11 e direkt oturmasini bekliyorum.

(bkz: buralar ilerde degerlenir)
  • bugün süper lig istatistiklerine bakıyordum çalım atma istatistiğinde 5 e 4 ile ilk 10 arasına girmiş hemde oynadığı tek maç ile.

bence çok iyi bir kanat oyuncusu olur. defansif özellikleri de kötü değil kesinlikle ama kanatta daha verimli olur gibine geliyor.

yolu açık olsun.
  • bursaspor’un genç yeteneği. iyi ve doğru bir menajerlik stratejisi ve doğru bir çalışmaya çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum.
  • büyük futbolcu olacak bu çocuk kumaşı var. tabi eğer gerekli gelişimi gösterir ve risk almaktan kacmazsa.
  • 26 ekim 2018 bursaspor aytemiz alanyaspor maçı nın ilk yarısında verdiği 2 net gollük pasın birisinde stancu diğerinde tunay torun golü atamadı. atsalardı ilk yarıdan istatistiğine 2 asist ekleyecekti.

genç yeteneklerin şans bulması kendileri ve gelişimleri için çok önemli.
  • bakalım ilerde kim kapacak..
  • sağ bekten sağ açığa geçmiş görünen futbolcu. bursaspor'un bu sezon izlediğim birkaç maçında sağ açıkta görev yaptı, yapıyor. çalım yeteneği ve topa hakimiyeti yüksek, henüz şutu var mı yok mu göremedim ama eğer şutu da varsa bursaspor altyapısı yine çok değerli bir futbolcu yetiştirmiş diyebiliriz. şu haliyle de istanbul takımlarının hepsinde ilk 11 çıkabilecek yeterliliğe sahip görünüyor.
  • kemik gibi oyuncu, uzun yıllar türk futboluna hizmet eder.
  • oldukça kolay adam eksiltebilen bursaspor'un genç sağ açığı. sakatlık yaşamazsa bursaspor'da giydiği formayı bu sene çıkarmaz. takımın en efektif oyuncusu.
hesabın var mı? giriş yap