• ilk yari itibariyle saha icinde ne ise yaradigini anlamadim. anlayan biri banada anlatsan.
  • akhisar maçında ilerde top tutan tek adamdı kendisi. 2-3 net yapılan faüle hakem düdüğü çalmadı. yere atma muhabbetine sikti attı hakem.
  • sene başından beri takımın hakan balta ile birlikte ebesine hürmet eden oyuncu. tamam sneijder iyi değil, amrabat saçmalıyor fakat wesley ve nordin en azından futbolcu olmanın bir kaç özelliğini barındıyor. bunun yanında burak ve hakan resmen ptt 1. lig topçusu gibi.
  • niye sol kanatta oynatildigini anlayamadigim topcu. hadi pozisyonlari bozuk para gibi harcamasin diye forvet oynatilmiyor, bari trabzonspordan alisik oldugu sag kanatta oynasin da bruma asil etkili olabildigi sol kanada gecebilsin.
  • azıcık adamsan çıkar antrenörün karşısına beni oynatma dersin.
  • ilk 11'de hele de sol açık olarak sahaya sürmek kendisine büyük bir kötülüktür. adam açık şekilde baskı altında. kendine güveni sıfır ve kenarda umut bulut var. burak'ı yedekte bekletmek, üzerindeki baskıyı atmasını sağlar. artık gidip hocaya "ben bir kaç maç kulübede oturayım" demeli.
  • (bkz: bırak yılsın)
    yettin yahu!
  • (bkz: ahahahaha ben buna gülüyorum ya)

biz zamanında bunları söylerken kendisi allah gibi savunuluyordu.

türk futbol seyircisine müstehak olan topçu.
  • bir galatasaraylı olarak, bu seneki performansıyla bana '' keşke sene başında lazio'ya kakalasaydık '' dedirtmiş, performansı geçen seneye oranla 180 derece değişmiş futbolcu.
  • sirf su birakip gitsin ayagi kirilsin kazma vs diyenler yuzunden daha cok seviyorum kendisini yoksa cift fotvetin bize uymadigini dusunurum.insallah her mac oynar sampiyon olmasak da olur. bunlarin bazilari gol krali olurken de laf ediyolardi agziyla kus tutsa yaranamazdi. hakan sukure kufretmis taraftar bunlar 8-9 mac gol atamadi diye sen bildigin yolda devam et burak.
hesabın var mı? giriş yap