• beşiktaş'ta olduğu zamanlarda da vasıfsızdı halen aynıdır. sadece vasıfsızlığının üzerine kendini ceza alanında sürekli yere atmayı eklemiş ve emek hırsızlığında 1 kademe daha yükselmiştir. rıdvan, tanju, feyyaz gibi ismi hatırlanacak bir futbolcu olamayacağı konusunda hepimiz hemfikiriz sanırım.
  • ne kadar gol kaçırrsa kaçıırsn ben bu adama kkızmam. bunun oynamadığı maçları da gördük iki senedir. hem de drogba sahadayken. takım pozisyona bile girememişti. hepp böyle istekli hırslı oynasın yeter. bazı götverenler, yeri gelince, takımda hırs yok biraz hırslı oynasınlar kazanamasa da olur yeter ki o forma ıslansın der ama o formayı en ççok ıslatan adamı ilk ıslıklar. bjk nin fb nin gazına gelen puştlar.
  • ahlaksızlığın kitabını yazmış takımda oynamasına rağmen, emek hırsızlığı yüzünden, barınamadığı fenerbahçe ve beşiktaş'a bok atılan futbolcu.

edit: söylemek istediğim yanlış anlaşılmış, noktalama işretiyle durum çözülmüştür umarım.
  • ...metin oktay...hakan şükür ... milan baroş ... elmander... nereden nereye... bizi kimlere muhtaç ettiniz...
  • parayla maç satın alan kulup taraftarinin sevmedigi futbolcu. bu bile kendisini destekldmem icin yeterli. liseli tatli su baliklari begenmesede olur. onlara lukunkular, radular, christianlar gerek. ıyi futbolcu nesine gerek bu hıyarların.
  • anderlecht maçındaki tercihleri o kadar kötüydü ki onu ancak son dakikada ayağına kadar gelen bir top ve o topun güç bela ağları havalandırması kurtarabilirdi... nitekim öyle oldu. burak yılmaz bütün balıklığıyla bir kaç maç daha kendisini idare edebilecek krediyi almış oldu!
  • yaptığı açıklama doğruysa umarım her maç ıslıklanır. bu zihniyette bir futbolcu galatasaray'da oynayamaz. hatta maçı siktir et, evinin önüne gidip her gün ıslıklanmalı.

nasıl iyi oynuyorsan alkışlanıyorsan, kötü oynadığında da ıslıklanmayı kabul edeceksin. edemiyorsan çapın yetmiyordur, anadolu takımlarında oynaman gerekir.
  • amcık ağızlı, şikecilerin gazına gelen sikimsonik taraftarı umursamaması gereken türkiyenin en iyi golcüsü. (türk) bana buraktan daha iyi bir tane golcü gösterin amk boş boş konuşacağınıza. adını bile bilmediğim ilk kez bugün duyduğum bi takımla berabere kalan bi takım var bugün biliyor musunuz? hiç onların bi futbolcularına bu maumeleyi yaptığını gördünüz mü? lan amason mo lamasol mu ne adını bile bilmedigim bi takım lan. kendi sahasında yenemiyorlar. adamlar maçın başından sonuna kadar destek oluyor. bizim geri zekalılar onun golleriyle çeyrek finale çıkıp şampiyon olduğu futbolcuyu ıslıklıyor. sizin ben beyinciğinizi zikeyim. beyin yoktur çünkü. lan adamların en son ne zaman şampiyon olduğunu hatırlamıyorum. tutturmuşlar burak emek hırsızı. evet sizlerin şampiyonluğunu çaldı. hem trabzonda hem gs'de. şuu gerizekalı galatasaraylı taraftarlarla aynı takımı tutmaktan utanıyorum resmen.
  • kendisinin takımdan gönderilmesinin ardından, gs gerçek bir forvete kavuşma ümidi ile transfer yapmaya uğraşacak, selçuk inan'ı çoğu olaylarda gaza getiremediği, kulis yaptırtamadığı için selçuk inan'ın performansını artıracak, semih, yekta gibi gençleri; hamit, eboue, engin, sabri gibi yetersizleri örgütlediği gibi örgütleyememesinden ötürü semih'te, yekta'da kendisinden beklenen garanti futbolu oynayabilecek, kulüpte mali açıdan yüksek bir kontratı elinden çıkardığı için daha fazla rahatlayacaktır.

bir kulup nasıl yönetilmez ve yönetilmesi konusunda neler yapılmaz sorularının cevabını kafamıza dan dan vura vura öğrenmiş her fenerbahçeli gibi gs'de dönen olayları gayet net süzebiliyor ve görebiliyoruz, ha adamlar nasıl göremiyor çok enteresan.
  • .<0>
    .. |
    . /\
hesabın var mı? giriş yap