• bayıldığım proje. daha önce nike ve absolut'la çalışmış olan ingiliz illustrator johanna basford tarafından hayata geçirilmiş. kitabın adı secret garden, yani gizli bahçe. herkesin içinde yaratıcı bir kıvılcım olduğunu söylüyor.

satın almak isteyenleri şöyle alalım.

edit: e bu türkçe'ye çevrilmiş! sözlükte de başlığı açılmış. allah beni nası biliyosa öyle yapsın :)

(bkz: esrarengiz bahçe)
  • buyrun

arkadaşım sayesinde öğrendiğim kitap. işsiz bir zamanımda almayı düşünüyorum. *
  • en sevdiğimm.
    dün çocuk gibi, çocuk boyama kitaplarına bakarken keşfettiğimdir.desenleri tam da istediğim gibi olan esrarengiz bahçe ve ondan önce ilk gördüğüm kolektif yayınlarının 3 kitabı var. büyükler için boyama kitabı adıyla satışta olan.
    türkiye dışında baya çeşitlere rastladım doğrusu.
    bu linkten envai çeşidini sipariş verebilirsiniz
  • çok güzel bi uygulama insanın içindeki yetenekleri keşfetmesini sağlıyo bunun yanında ufak çaplı bi meditasyon sağlıyo olması da cabası
  • müptelasi olduğum kitap/kitaplar. hayatımda ilk defa dünyada bir çok kisi tarafından yapılan ve popüler olan bir şeyi yapıyorum ama sevdigimden
    dünyayı kasip kavuran art therapy dalgasında bir limandır. kol ağrısı yapıyor ama kesinlikle güzel bir hobi. insanı dünyadan ve zaman kavramindan mükemmel bir şekilde soyutluyor. işleri halledip bir an önce başına oturmaliyim diye acele ediyorum çoğu kez. bi ara gece rüyamda hangi renk hangisiyle iyi olur hangi şekli nasil yapayim diye kendimle tartışıyor idim ve bu yüzden dozu biraz azaltsam da en güzel ugrasim kafa dinleme limanim. tavsiye ederim şiddetle.
  • wreck this journal
  • her yerde hunharca satılan ve her biri değişik konseptlerde olan bu kitaplardan kardeşimle beraber aldık birer tane. akşamları deli gibi boyama yapıyoruz. günün sinirini stresini alıyor.

en çeşitlilerini inkılap kitabevinde gördüm, diğerlerinde 4-5 çeşit var şimdilik: http://www.inkilap.com/…-boyama-kitaplari-m399.html
  • tamamiyle lüzumsuz vakit öldürücü ve ederinden pahalı kitabımsı.
    yaratıcılığa hiç bir katkısı yok.sanatasal hiç bir değeri yok.
    bunun yerine al önüne bembeyaz bir sayfa istedigini yaz ciz boya.özgün özgün mis gibi eser bırak renklerinle hayalgücünle.
    neyse.
  • soyut işlerle uğraşan insanların somut olarak bir iş başarmış olma olgusunu tatmin edebilecekleri bir kitap. şiddetle tavsiye edilir.

(bkz: mesleki deformasyon)
hesabın var mı? giriş yap