• çağatay malmsteen eşliğinde dövme yaparken içeride sırada bekleyen 3 kız geyik yaparlar..ama bire bir duyulmaktadır..

+ayy ismini yazdırcaaam galbaa
    -amaaan isim yazdırma yazdırcaksan kendi ismini yazdıııır
    +yaa pati mi yaptırsam böyle içeri doğru bakan??
    -bak burda japonca harfler var yazdır güzel duruyo çok modaaaa
    +dur dur 3 tane pati yaptırıyım o da çok seveeer

bu arada telefon çalar kızlardan birinin erkek arkadaşıdır;

+aşkıaam valla bak karar verdim şimdi dövme yaptırcam,burcunun da burnunu deldirdik süper olduaa..
    -.....(muhtemelen kim yapıcak erkek mi kadın mı diye soruyodur)
    +aşkıaam valla kadın dövmeci,erkeğe yaptırır mıyım aşkolsuan(yaşlar taş çatlasın 18)

-bak erkekse mahvoldun(sallıyorum tabi ama böyle diyodur muhtemelen)
    +ya aşkım erkek diil karı karıııı(çüşşş)

çağatay:bi de karı diyo ya dışarı çıkıp kafa atıcam şimdi bana karı mı dedin ulaaaan diye hahah
  • piyasada pahalı dovme yaptıgına dair soylentiler vardır. istediginiz seye gore diger dovmecilerden yerine gore fazla para istedigi dogrudur ama herkes o isi ne kadarlık yapabilecegini bilir, fiyat ve dolayısıyla kalite farkı da burdan gelmektedir.

sahsen en hosuma giden ozelligi ise, son noktasına kadar ugrasması, kendinden bir seyler katmasıdır. bir cizim goturur bunu istiyorum dersiniz, size goturdugunuzden daha guzel bir sey sunar, illaki kendinden bir seyler katar, isin sanatı da budur.*

randevu alırken 1'de gel der ama mutlaka 2'ye dogru gelir.*

saat 13:00

c: geliyo musun randevuya ?
    p: evet abi dukkanın onundeyim
    c: tamam cıkıyorum ben de evden
  • "paranı al gel, konu$uruz" demeyen nadir dövmecilerden biri olmakla beraber, yurdum sınırları dahilinde bulunan en iyi dövmecilerden biri olduğunu iddia edebilirim.
  • efsane rock grubu whisky'nin efsane basçısı. kadıköyde negatif tattoo arts diye bir dövme dükkanı vardır (evet bu onun yeri), çizgisi de en az müziği kadar iyidir. gür akad ile birlikte kadıköy shaft'ta perşembe akşamları sahne alıyorlar.
  • çok iyi bir hard'n heavy basçısıdır.
  • muhabbetine doyum olmayan, can dostu güzel insandır. evet belki verdiği randevuya geç gelir, belki çektiği fiyat piyasa değerinin üstünde bi fiyattır falan ama sırf kendisiyle oturup 3 saat muhabbet etmek ve ortaya çıkaracağı şahesere tanık olmak için bile herşeye değer. ve emin olun, yapacağı dövme sizi gerçekten tatmin edecek, ağzınızı bir karış açık bırakacaktır. ha bu arada kimse yazmamış ama, şahsi kanaatimce kendisi fena halde slash'e benzemektedir.
  • 2 gun once srv muzikteyken iyi elektro gitar caldigini kanitlamistir bana.
    (bkz: whisky)
  • kendisiyle bugün hem iş yaptığım hem de muhabbet ettiğim süper insan. dövme fiyatlarının pahalı olduğu doğru değildir, sanatının yanında hiç değildir hem de. sayesinde ölüme kadar yanımda taşıyacağım değerler var vücudumda artık. güzel insandır vesselam.
  • ilk dövmemi yaptırdığım adam. öyle bir içime sindi ki hergün teşekkür ediyorum kendisine.
  • yanindan kocaman bir gulumsemeyle ayrilacaginiz garantilidir. teptiginiz yola, beklediginiz zamana, verdiginiz her kurusa deger mukemmel is cikarir, kendisinin sahaneligi ise apayridir.

ayrica neredeyse on yillik bir dilegi yerine getirmistir kendisine ne kadar tesekkur etsem, ustaligini ne kadar takdir etsem az.
hesabın var mı? giriş yap