• 2 büyük gol yedirecek hata yaptı bu hali bile novaktan iyi söyleyeceklerim bu kadar.
  • fenerbahçe genç futbolcu öğütme makinasıymış bak bak.

ulan 20 yaşındaki çocukları kaleci yaptı fenerbahçe yıllar yılı. (bkz: volkan demirel) (bkz: altay bayındır)

ozan tufan’a çocuk yaşta 8m euro verdi, yıllarca a milli takımda oynaması sağlandı.

salih uçan’ı 18 yaşında avrupa’da oynattı, roma’ya transfer etti.

arda 16, fatih 18, muhammed 20 yaşında a takımda oynuyor her maç gol ve asist yapıyorlar.

ferdi 18, altay 21 yaşından beri a takımda.

daha ne yapsın fenerbahçe?

formayı hak ederse oynayacak solbektir, hak etmezse daha alt seviye bir takıma kiralanıp forma giymesi beklenir.
  • ozan kabak ilk üç maçında penaltı yaptırmıştı. bunun gibi çok örnek var.

yaşıtları, sabaha kadar pubg oynuyor. bu yaşta bu sahaya çıkabiliyorsa bu çocuklar haketmişlerdir.

takımdan bağımsız söylüyorum. kerem aktürkoğlu, emirhan, arda, muhammed belki bu çocuklar 2030 dünya kupasındaki ümidimiz olacaklar.

yolu açık olsun.
  • tip olarak askerde ayakkabilarin arkasina basip agzinda sigarayla 3 kilometre techizatli kosuyu 10 dakikada zorlanmadan bitiren anadolu cengaveri gibi duran genc sol bek.
  • gökhan gönül kadar olsa yeter yazılmış :)) arkadaşlar ben gsliyim ama gökhan'ın prime hali avrupa'da 3/5 takım hariç hepsinde oynardı. biz cafu bekliyoruz ama gökhan gönül de olsa olur diyorsanız bir şey diyemem :)
  • adam belki de süper ligde ilk maçına çıkıyor takım darmadağın taraftar takımı yuhluyor bu maçta heyecan yapıp bazı hatalar yapması çok normal.sabredilecek ısrarla oynatılması gerektiğini düşünüyorum bu çocuğun kumaşı iyi. ek olarak amk fanatikleri fb de en son bir sol bekin bindirdiğini ne zaman hatırlıyorsunuz hemen öldürmeyin adamı.
  • sezon sonuna kadar banko oynatılmalı. şampiyonluğa oynamıyoruz sonuçta. bari böyle oyuncuları kazanmaya çalışalım.
  • üzerine biraz daha gidilmesi gereken, kumaşı iyi, fenerbahçe'nin sol bek oyuncusudur. inat et çocuk, şu ruhsuz takımda formayı kaparsın.
  • dünkü maçta iyi bir sınav verdiğini düşünüyorum. özellikle ligdeki çoğu beke musallat olan lobjanidze'yi ve genel olarak hatay'ın kanatları kullanan futbol anlayışını savunmak çok zor. gerek ters kademeleri, gerekse hücuma verdiği destek takdiri hakediyor. şükür ki yaptığı iki büyük hata altay tarafından telafi edildi. ben bu hataların üzerinde çok durulmasına gerek görmüyorum. yıllar sonra istikrarsız novak'tan sonra inşallah bir sol beki var fenerbahçe'nin. umarım hoca oyuncuda ısrar eder. başarılar çağtay.
  • şu an burada 3 haneli sayılarda entry girilmemesini altay bayındır'a borçlu olan futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap