• "lan siz bizle dalgamı geçiyonuz?!" dedikçe adamlar ısarla, hala aynı grafik motoruyla devam ediyorlar. arkadaş apple dan fazla para yapmak mıdır nerdiniz nedir anlamadım ki.

ama senaryosu güzel olur bunun gene, söyleyeyim. en azından senaryoları bari güzel yapıyorlar. neyse, çıksında, elimiz mahkum oynayacaz, çünkü o bir call of duty.
  • quadrotor falan bosverin de oyunda ata biniyoruz sanirim.. boyle bi teknoloji kaybindan cag gerilemesi oldu sanirim..
  • ben anlamıyorum bu call of duty markasına oyun geliştiren ekipleri. hayır yaptığınız oyunun türü belli, patlamalı çatlamalı aksiyon oyunu yapıyorsunuz nihayetinde. onun dışında herhangi bir şey vaat etmiyorsunuz oyunlarınızda, hal böyle olunca sizin insanlara sunabileceğiniz yegane şey iyi bir savaş atmosferi oluyor, böyle yanmalı patlamalı yıkılmalı falan.

e peki bu trailer'daki grafikler nedir? ne yapıyorsunuz siz o stüdyoda iki senedir? gözünüzü seveyim biraz geliştirin o grafikleri yav. o köprüdeki aksiyon sahnesi filan bildiğin gta3. bir de bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama her sene daha da kötüleşiyor grafikler, onu nasıl beceriyorsunuz hiç anlamıyorum

ya tamam anladık marka değeriniz çok yüksek, oyunlarınız da akıcı güzel oluyor eyvallah, ama ayıptır artık yahu.
  • aslinda yeni bir halo oyunu, ama isim hakki yuzunden black ops 2 demisler.
  • woods'u yaşlı kurt olarak gördüğümüz ilk videosunun türkçe alt yazılısı yayınlanmıştır.

http://www.bolumsonucanavari.com/…t_yazili-3996.htm
  • buyuk bir heyecanla trailerini acip, hayal kirikligina ugrasidigim oyun. umarim ki kendisi boyle olmaz. olmamali!

cikis tarihi de 13/11/2012 olacakmis. bakalim neler olacak.
  • ne kadar kötü olsa yine mal gibi gidip alacağım oyundur. büyük olasılıkla "ama hikayesi güzel" falan diye teselli ederim kendimi. zaaf işte ne yapsam olmuyor. bari biraz düzgün bir oyun olsa.
  • trailerında at olan oyun. zannedersem bu durum sadece leyla ile mecnun izleyen kişilerin dikkatini çekmiş. sabahtan beri oyunun trailerını izleyen tüm leyla ile mecnun sever arkadaşlarım 'at var lan!! fsdfasfafa' diye mesajlar atıp duruyorlar. diğerleriyse grafiklerden şikayetçi. bence de olmamış ama yine de hikayesiyle oynatacak gibi kendisini.
  • gitgide ortaya karışık killzone, halo, half-life kırması bir oyun haline dönüşmüş.

zaten bu oyunlar çok sağlam, sen neyi zorluyorsun treyarch?

modern warfare'in patlamasının sebebi; güncel silahlarla, günümüzde olabilecek senaryolar sağlayarak, bizi değişik bir atmosfere çekmesiydi.
    black ops'la ne başardın da olayı fantaziye bağlıyorsun...

medal of honor warfighter daha çok heyecan yarattı oyuncular üzerinde.

call of duty isminin ekmeğini yiyen son oyun olur umarım.
hesabın var mı? giriş yap