şükela:  tümü | bugün
  • "düşle inan yaşa" adlı kişisel gelişim kitabının yazarı. kitabını okumadım, kendisini 3 adama konuk olduğu için gördüm. kitabın konusu mantıklı, düşüncelerine de katılıyorum. kısaca insanın sonsuz bir potansiyeli olduğunu söylüyor bu adam anladığım kadarıyla.

yalnız bahsettiği iki konu var saçmalık olan, burayı okuyorsa kendisine bir katkım olsun:

1)bir hücrenin enerjisi new york'un enerjisine falan eşit değil. ihtimal dahilinde bile değil. bunu programda özellikle sordular bu bilimsel bir gerçek mi diye? ısrarla evet dedi.

2) şu kartalların yeniden doğuşuyla ilgili anlattığı hikayenin de bir gerçekliği yok. bu hikayeyi anlatan birçok kişi var. kartal yaşlanınca bir dağa çıkıyormuş da gagasını taşa vuruyormuş da tüylerini yoluyormuş da falan. gerçeklik payı yok ama güzel bir hikaye.
  • çok şeker, çok pozitif, dünyalar tatlısı insan o. üstelik şimdi bir de (bkz: canyaziyor) nicki ile aramıza katılmış. ne iyi etmiş, iyi ki gelmiş, hoşgelmiş. hürriyetteki yazılarını ve instagram profilindeki paylaşımlarını zaten kaçırmıyordum ancak şimdi burada da sıkı takipçinim haberin olsun. yolumu aydınlatan ışık dolu yazılarını okumayı sabırsızlıkla bekliyorum.

seni seven bir lilith...
  • arkadaşımın yolladığı bir linkle kendisinden haberdar oldum . kitaplarını henüz okuma fırsatım olmadı . pozitif enerjisi yüksek biri olduğunu fark etmek zor olmasa gerek .
  • üç ay önce hayatıma girdiğinde klasik bir kişisel gelişimci olmadığını biliyordum. youtube kanalındaki birçok videoyu izledim, izledikçe daha çok sevdim. instagramda takibe aldım, yazıştık hatta oradan. tüm sevimliliği ve içtenliğiyle cevap verdi. enerjilerimi dengelemem; kendimle, maneviyatımla, maddiyatımla barışmam, kaynaşmam adına çok faydası oldu videolarının. bu kadar içten, yüce gönüllü ve hayvansever olması onu işinde ustalaştırıyor.

şifanın eli, aşka yürü, düşle inan yaşa gibi hayatından ve deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı kitapları var. ayrıca çocuklar için yazdığı konuşan kedi matu isimli bir eseri de var. matu, can'ın evindeki birçok ev arkadaşından biri.

onu instagramda ve sözlükte canyaziyor şeklinde bulabilirsiniz.
  • yolumuz kesiştiği için çok mutlu olduğum, farkındalığımı arttıran, dünya tatlısı, mis kalpli, dünyayı ve tüm canlıları seven ama kedi sevdalısı olduğu için daha da bir sevdiğim...