• nikaltına bakayım dedim ilk entryden sonra delik deşik zaten, tam bir iç anadolu çomarı, kendi nik6 düzgün olsun diye başka insanların hakkına girmekte beis görmeyen, gün görmemiş, aymaz, beynamaz bir yazarımsı.
  • kendisi bir troll. özel mesajını kapatan ve radikal sert yazılar yazan herkes emin olun ki troll'dür. ama bu kardeşimiz. kafası karışık bir troll. şimdi bir entry yazmış. ben trolü severim. troll hesaplar bu sözlüğün gerçekten çimentosu. çünkü zeka fışkırıyor. fakat bu kardeşimiz gerçekten troll olayım derken tutarsızlıkta dünya devine dönüşmüş. ben bir ara akp'yi eleştiriyor zannettim.

verdiğiniz emanet oyları götünüze sokun demiş. yani kendisi chp'den hdp'ye kayan oylardan bahsediyor. bu standart bir akp'li profili çizdiğini gösteriyor.

ikinci satıra geçiyoruz. çözüm süreci mözüm süreci diyerek hdp'nin parti olarak mecliste yer almasını sağlayan dalyaraklar demiş. hocam kim bu dalyaraklar? sanıyorum rakip takımın ortasına top senin ayağına çarparak kendi kalene gol atıyorsun.

akp'nin öcalan'ın kardeşini trt'ye çıkarmasıyla ilgili konuşacak mallar demiş. burada savunmaya geçen bir akpli fenotipi çizmiş. ama bazı ironik chpli hesaplar da böyle şeyler yazabiliyor.

asıl son paragraf beni benden aldı. bu adam henüz kurulmamış bir partinin öncüsü olabilir mi? çözüm süreci zamanı siz halay çekerek akpye paspas çekerken biz bunlar şehirlere mühimmat yığıyorlar diye basbas bağırıyorduk demiş.

kardeşim sen kimsin? özel mesajını yasaklamışsın ama bu detayda kimse yok bu sözlükte. megri megri zamanı akpliler halay başıydı. bizler bağırıyorduk ne oluyor diye. senin kafan çok karışmış kardeşim. bir an önce ya kendi partini kur. ya da dahil olduğun partinin politikalarına uygun bir trollük yap.

kafası karışık
  • atatürk ile ne alıp veremediği var anlamadığım yazar. bu düşmanlığının sebebini merak etmekteyim.
  • birgün o sövdüğün aşağıladığın atatürk’ün değerini anlayacaksın dediğim kürt islam sentezi ürünü.
  • yaşadığı ülkenin bayrağını tanıyamayan bir milliyetçi. şaşırtıcı mı? değil.
  • entrylerimin çoğundan küfür aktığını söyleyen yazar.

bak kardeşim, yaklaşık 1200 tane entry girmişim. kaç tanesine bakıp inceledin de bu kanıya vardın. toplasan 50 tane çıkmaz belki. ayrıca sen bana omurgasız, kansız deyince sorun yok, öyle mi? bunlar hakaret değil yani?

benim başlık altıma yazmış olduğun entryye hakaretle cevap vermiş olmam, tamamen hak etmenden kaynaklıdır. hiç bir entrymde pkk suçsuz dememişim. teröristleri savunmamışım. yalan yanlış okuyup direkt çamur atmaya kalkıştın. hala da devam ediyorsun. sonra entryleri götüyle okuyor deyince ben küfürbaz mı oluyorum? eyvallah o zaman.

tutturmuşsun bir pkk'lı da pkk'lı. iyi öyle sanmaya devam et, hewal, foşik falan deyince de çok güzel dalga geçiyorsun zaten. ben yine de şunu bırakayım. belki gözünle okuyabilirsin.
    (bkz: #71711568)

bu herif yetmezmiş gibi, bir de "12 yaşında" söylemimi ciddiye alan bir adam gelmiş. gerçekten 12 yaşında olduğunu düşündüğüme inandın mı ya? hey allahım, kimlerle uğraşıyoruz ya?
  • bak bak bak hâlâ gelmiş kendi sıfatlarını sıralıyor.

yazılanlara iftira bile diyemeyeceğim artık, entrylerim ortada. saçma salak bir oyun oynuyor sanırım kendi çapında nate nickli pkklı kusmuğu.

nate nickli pisliğin tacizlerine maruz kalmış, pkklı ağlatandır kendisi.
  • ayrılıkçı faşist kürt sevicisi tiplerin nickaltına gelip pisliklerini bıraktığı milliyetçi, atatürkçü, vatansever yazar.

hadi yavrum git us air force çağır ağlama nickaltımda.

nasıl bir türk düşmanlığı lan bu sizdeki, utanmaz arlanmazlar?
  • pkklı bir döl israfının gelip nickaltına kendine ait vasıfları sıralamakta olan vatansever, atatürkçü yazar.

kimin ne olduğu belli zaten entryleriyle. gelip buraya pisliğini bırakan trollere sözlük yönetimi ne yapacak acaba?
hesabın var mı? giriş yap