şükela   tümü | bugün
 • bir tilt to live olmayan oyun.
 • bu sınırsız can, sınırsız ekstra hilesinden başka telefonlar için daha masum bir hile söyleyeyim.

  telefonunuzun ayarlar kısmına girin, saat ayarları sekmesini açın. otomatik ayar seçeneğini kapatın ve saatinizi dilediğiniz gibi 3-4-5 saat ileri alın hatta isterseniz takvimi bir sonraki aya/yıla getirin. telefon bu ayardayken oyunu açın, canların 5'i de gelmiş değil mi?<3
  şimdi en önemli kısım oyunu oynamadan önce tekrar saat ayarını otomatiğe getirmek. 5 canınız olduğu yerde kalacak, hiç merak etmeyin. sonsuz canınızla mutluluklar.
 • beni an itibariyle çılgına çevirmiş oyundur. tamam, kabul, girdik bir boka. ama böyle de yapılmaz ki.

  geçemediğim bir bölüm vardı, uzun zamandır da oynamayı bırakmıştım. (1 hafta). neyse, açtım oyunu, aa bi baktım milletten ek hamleler bilmemneler patlangaçlarla başlama renkli topla başlama falan bir sürü hede gelmiş. ya zaten bu ek hamle bildirimlerini pek sallamıyorum çünkü kabul ettiğimde hiç birini kullanamıyorum nedense. dedim ne güzel ben bunlarla başliyim belki 3287294. seferinde geçerim bölümü. ben bunları seçtim tamam mı başlamadan önce, kombo yapıcam aklım sıra. bastım oyna'ya. lan, bekle allah bekle açılmıyo oyun. sonra baktım bi uyarı çıktı hatırlamıyorum 'hata oldu şu an' gibisinden sikimden bişey. dedim bu işte bi iş var. neyse yeniledim sayfayı. işte o an ilk şokumu yaşadım. sen kendi kıraş hayvanı, hatayı ver, bi de üstüne benim canımı sil. sanki oynamışım da yenilmişim gibi. 5. cana doğru sayıyo böyle cayır cayır. hadi dedim olsun, ama kurt düştü içime, bu benim bonusları da silmesin. açtım bi baktım ki amanın dostlarım afedersiniz amına koymuş bütün bonusların kendi kıraş havyanı. ulan hatayı veren sen oyunu bok edip canımı kapızlayan yine sen. zaten alamıyorum hiçbişey, orda bildirimlerde ek hamleleri gösterip gösterip vermiyosun. iyice soğudum oyundan. hayret bişey ya.
 • bir nesli çikolatadan nefret ettirmiş oyun.

  bu arada bugün bırakmıyor, reklam izle diye diye veriyor canları, bilgisayarda yani.
 • 1,5 saat önce hakkında 700 entry girilince (iyi ya da kötü farketmez) hadi bende deneyeyim dediğim oyun. denemez olaydım işe gideceğim daha lan ben, can verin amk.
 • 1-2bin tl para gömülen telefonlarda metrobüste trende defalarca oynandığına şahit olduğum commodore 64 oyunu
 • tum zorluklarına ragmen inatla hile yapmadan 320. levele kadar geldigim oyundur.bir kere bulaştın mı seni asla terk etmeme gibi bir ozelligi vardır.
 • anormal derecede takıntı yaptığım oyun. kesinlikle hiç hile yapmadan 155'e kadar geldiğim için kendimlen aptalca bir gurur duyuyorum. şu anda 155. bölümü bitirdim bilet bekliyorum arkadaşlarımdan. keşke herkesin iphone'u ve interneti olsa da isteklerime anında dönseler diyorum, bir bölüm geçmek için bir hafta bilet beklediğimi bilirim. deli gibi zaman darlığı çektiğim anlarda açıp bölüm geçmeye kastığımı bilirim. dersi dinlemeyi bırakıp ne dersi dinleyip ne de bölümü geçemeyip eldekinden de olduğumu bilirim. çok acayip zamanlarda ilham geliyor bölüm geçmek için, o yüzden çok farklı anlarda tekrar tekrar deniyorum.

  bu arada oyun sadece şans üzerine kurulu değil, belli bir bakış açısı gerekiyor bazı bölümlerde. hamleleri verimli kullanmanın yanısıra nasıl yaparsam bunu elde ederim? gibi bir kısayol üretiyor zihin.

  nasıl buralara kadar geliyosunuz diyen beginner arkadaşlara şunu söyliyim , birincisi çok büyük şans, ikincisi sabır. yılmadan denemek lazım. bugünlere kolay gelinmedi. kaç kere yemin ettim bırakıcam hayatta ve sosyal yaşamda başarılı bi insan olucam diye ama olmadı. beni kucaklayan sadece candy crush kaldı o yüzden gönüllü bağımlısıyım ben onun.
 • eşten dosttan gelen davetleri reddetsin diye yevmiyeli adam tuttuğum oyun!!!
 • 300 küsürlerde level a gelinebileceğine şahit olduğum oyun.
  bu nasıl hayattan kopmuşluktur,nasıl bir işsizliktir nasıl bir zevktir valla anlamıyorum sözlük.hadi oynadın oynadın geldin 100 e kadar 300 nedir?hiç mi yemedin içmedin arkadaş maşallah