• bölümleri geçmek için facebook bağlantısı gerektirmeyen oyun. bölümlerin sonunda verilen üç görevi tamamlamak yeterlidir ilerlemek için
    sadece ios için böyleymiş
  • katlanamadığım uygulama. sevenleri tarafından linç edilmek istemem ancak saatlerce oynadığını, bağımlısı olduğunu söyleyenler var. bu nasıl bir kafa arkadaşım ya? sağım, solum, önüm, arkam kendi kraş. koca koca insanlar saatlerce kafasını gömüyor telefona, sen de bekliyorsun ne zaman sıkılacak da iki kelam edeceğiz diye. yok, sıkılmıyorlar.
  • dün başladığım, bugün hatim ettiğim oyun.

hem telefondan hem de facebook'tan oynuyorum bunu. facebook'taki son oyunumu 3 yıl önce oynadığım düşünülürse oyunun bağımlısı olmaya başladığım anlaşılır herhalde.

kurtulmam gerekiyor oyundan, sonum kötü olacak yoksa ..
  • kız oyunuymuş. orasını bilmem ama fazla sardı beni.
  • bu kadar boktan tasarlanmış bir oyunun bu kadar tutmuş olmasını aklım almıyor. oyunu sen oynuyorsun fakat bir cok bölümde başarılı olup olamamak senin elinde değil. mesela 65. bölümü ben çok süper düşündüğüm için başarabildim diyen varsa beri gelsin. oyun sana mukemmel kombinasyonlar verecek her haltı iki harekette patlatacaksın ki geçebilesin. öngörebildiğin hamle sayısı ekrandakiler ile kısıtlı ki çoğu zaman yeni gelen şekerler de planlarını bozabiliyor. bu tarz bölümlerin sayısı da oldukca fazla. maksat bir takım oyun içi purchase leri iteklemek tabiki...

super meat boy da ileri derecede zor olmasına rağmen bölümleri gecip geçememek senin becerine kalıyor, bu bağlamda değerlendirdiğim için bence candy crush "kötü" bir oyun, illa bi takım renkleri bir araya getirelim ve her yerde oynayabilelim mobilitesi yuksek olsun diyenlere tavsiyem rubik küpü olacak...
  • bu ne biçim oyun lan. sevgilim beni bıraktı oyun oynuyor telefonda. pabucu dama attırır vallah.
  • bir tilt to live olmayan oyun.
  • 1,5 saat önce hakkında 700 entry girilince (iyi ya da kötü farketmez) hadi bende deneyeyim dediğim oyun. denemez olaydım işe gideceğim daha lan ben, can verin amk.
  • 1-2bin tl para gömülen telefonlarda metrobüste trende defalarca oynandığına şahit olduğum commodore 64 oyunu
  • tum zorluklarına ragmen inatla hile yapmadan 320. levele kadar geldigim oyundur.bir kere bulaştın mı seni asla terk etmeme gibi bir ozelligi vardır.
hesabın var mı? giriş yap