• su siralar paketi 2.5 euro bedelle free shoplarda satilmakta.3 cesidi de mevcut fakat yuro olmus 3 tl. en buyuk hazzi nasil alirim diye dusunuyorum.

gotume mi soksam icime mi ceksem.
  • cherry aroması çikolatalısından bin kat daha güzel olan sigara. içerken algida reklamlarındaki gibi "mmmmm" denilebilecek, içtikten sonra sürekli dudak yalama isteğiyle dolup taşıran bir aromadır bu, böyle rüya gibi bir şey..
  • sigara adı altında satışa çıkarılması sebebi ile "ulan bu ne be, bu fiyata sigara mı olur" yorumlarının yanında, kullanımının ardından, sigara olarak adlandırılmasının ne kadar aşagılayıcı oldugunu zorla kavranmasını sağlayan, çikolata esansı ile takdiri haketmiş orgazm edevatı.

ayrıca herhangi bir kapalı ortamda içildiği vakit, o dayanılmaz kokusundan dolayı "amanın biri captain black yaktı galiba" şeklinde varlıgını farkettiren ilgi çekici, etkileyici tütün ürünü.
  • tekila ile muhtesem bir ikili olusturuyor.
    (bkz: voltran)
  • her captain black sonrasinda dudaklarda kalan tat, sevgili ile mutlaka paylasilmalidir.
  • puronun, piponun, cigar in ice cekilmemesini gerektigini bilmeyen insanlarin entry lerini girdigi amerikan tutun uretici firma.
  • seneler önce girişken-5 adlı transatlantik gemiyi süren bu kişi, nedeni bilinmeyen nedenlerden ötürü gemiyi batırmış ve seneler sonra arkeolojik dalışlar sırasında ceketinin cebinden deişik deişik tütünler çıkmıştır. bu üstün yetenekli kaptanın gemiyi nasıl batırabildiğini araştıran meraklı tarihçiler bunun sebebini içilen tütünle beraber yenilmeye çalışan çikolata olduğunu anında buldular. kaptanda geçici gaz sıkışmasıoluştuktan sonra, captain black in fevri hareketlerini gören yolcular panik yaratıp sağa sola koşturmayı başlayınca, geminin rezonansını bozarak kaptanın geminin kontrolünü kaybederek şarampole yuvarlanıp yanındaki 10 000 yolcuyu da beraberinde götürmesine neden olmuştur. bu durum üzerine çalışan dünya karması bilim adamı filosu, anında bu tarz ölümleri engelliycek bi buluşla çıkageldiler 1950 sularında. olay şuydu: captain black,çikulata aromalı tütün. tütün ile diğer gıdaların alımında panik atak gaz sıkışması gerçekleşir. çoğu bünye "boaaark" veya "tozart" diyerek bu pisikosomatik rahatsızlığı atlatır. fakat önceden de işkilli ve huysuz olan insanlarda ölümcül olabilir. halk arasında daşşonk geçtiğimiz ama çağımızın vebası sayılabilecek kadar önemli bir hastalığa şifa getiren captain black tütünlerine, captain black e ve karmaşık bilim adamı filosuna türk milleti adına selam eder ve minnet duygularımı sunarım.
    (bkz: sanal gerceklik)
    (bkz: desteksiz atmak)
    (bkz: saadettin teksoy)
  • paketinin üzerinde su yazar "aromatic, smooth smoking(yalan)" bogazini siker insanin bu little cigar denilen zamazingolar..
    paketi yan cevirip cerrahlarin tavsiyelerinin tam aksine bakarsaniz da su yazacaktir "this cigars are predominantly natural tobacco (yalan) with non tobacco ingredients added"

bu az evvel soyledigim "sweet" paketinde olanlar.. ayrica "original","cherry sweets","peach rum","vanilla" versiyonlari ile urun cesitliligine gitmistir.. oyleyken boyledir.

amerikada az sattigi dogrudur.. esas hikayesi frankafon ortamlarda, kanada da ve fransadadir.. hele kanada da kiloyla satilmaktadir.. gencler agizlarinda ayni anda 4 tane captain black ile dolasmakta captain black icmeyene kiz vermemektedirler..
  • valla pipo tütününe bok atılmış ama fena değil bence. hatta çikolatalısı en iyisi. ortamda eline sigara bulaşmamış birini bile deliye çeviriyor.
    ama gel gör ki, sigarasını deneyemedik, bulamadık pek. üsküdar iskelesindeki büfede görmüştüm geçen sene. abi tekçiydi, pakete izin vermedi, 3 tane aldım, tütününün yarısı yere döküldü, nanay yani..
    diyorum ki, adres olsa da şöyle gidip alsak, kadıköy civarında ne güzel olur. hatta bir şiir kaleme aldım kendisi için :

o capitan, my capitan!
    gönülde yaşatıp göremediğim
    yoluna bakıp gidemediğim
    hali nicedir bilemediğim capitan!

geceleyin bir ses böler uykumu,
    içim ürpermeyle dolar "-nerdesin?
    elverir ki bir gün bana derinden
    ta derinden bir gün bana gel desin.

achtundsiebzug, hasanpaşa yokuşu.
  • içimi 20 dakika süren her 5 dk'da bir de kendiliğinden sönerek "abi bi soluklan" diyen sigara. asdkaskldjnmajlksdnjasnmdkajsd.
hesabın var mı? giriş yap