• freddie mercury vs aydın aydın

çarşıya hakaret bir versus.
  • fanatik olmamakla birlikte galatasaray taraftarı olarak çarşıya hakaret saydığım karşılaştırma..
  • (bkz: oguzhan vs sneijder)
    bu sefer tersten

basketbol maçlarında tekbir getiren grubu çarşı ile karşılaştırmak abesle iştigal başka birşey değil.
    ultraslan'ın hala var olması beni demoralize ediyorken, tutup da çarşıyla karşılaştırmak utanılası.
    daha geçenlerde yönetim istifa diyen taraftara dalmadı mı bunlar?
  • tam karşılaştıracağım bir gülme geliyor.
  • (bkz: kazım koyuncu vs. cimilli ibo)

not: fethiye.
  • isim vermeden anlatatacagim siz tahmin yapin
    biri, tepkisini belli etmek icin bile biletini alir stada gider ve 90 dk boyunca sirti dönük mac izler.
    digeri macta geriye dusunce macin bitimini beklemeden stadin yarisini bosaltir.
    ilkini besiktas taraftari olarak tahmin ettiyseniz tebrikler bildiniz, aksi halde tebrikler amipsiniz.
    ua kolpadir, çarşı olmak icin yola cikmistir ama asla bu serefe nail olamayacagini anlayinca carsiya saldirmaya baslamistir. sırf, bakin biz de çarşı kadar havaliyiz demek icin koy okullarina yardim goturmuslerdir ama bunu binlerce fotograf ile susleyerek her adimlarini sosyal paylasim sitelerine yuklemeyi eksik etmemislerdir, dostlar alisveriste gorsun ayagi.
    bugune kadar ben de dahil olmak uzere sirf çarşı sayesinde besiktasli olan onlarca kisi gosterebilirim. peki sen bana mutlulugun resmini yapabilir misin abidin.
  • biri, halkın takımının tüm toplumsal, sosyal olaylara duyarlı öncü taraftar topluluğu iken, diğeri iktidar yalakası, iyi gün futbol sevicilerinin barındığı çıkarcı badem yuvasıdır. saygılar.

dakikalar sonra gelen edit: böyle bir kıyaslamanın fazla absürt kaçtığı bir gerçek. biraz pişman oldum açıkçası. çarşı gibi futbol, takımlar üstü bir oluşumu bu şekilde kıyaslamak, densizlerin saçmalamasına çanak tutacak şekilde başlık açarak fırsat vermek yakışmadı. neyse affola...
  • çarşı adalet eşitlik ister , ultraaslan torpil kıyak ister.unutmadık unutmıycaz (bkz: mühendis oktay)
  • (bkz: gabriel garcia marquez vs paulo coelho)

not socrates dergi.
hesabın var mı? giriş yap