• rakı karaciğeri temizliyor'dan öncesini okumadım troll kardeşim.
  • ilkokulda öğretmeni kafasına vura vura çocuğu bu hale getirmiş. eğitim sistemimizi kınıyorum.
  • taze çaylar fabrikada zaten yıkanıyor.üstelik o çay yüksek derecede pişiyor.böcekler ise fabrika aşamasına kadar kaçıp gidiyor.

not:çay üreticisiyim.
  • ergenlik dönemlerinde vitrindeki viskileri patlatıp içine çay süzüp doldururduk farkedilmesin diye. yılbaşı akşamlarında farkedeyazarlarken üç buçuk atardık, ne günlerdi be.
    not: ergenlere yatırım tavsiyesi değildir zira işi bilen peder renginden direk çakar, aman diyim.
  • pis olsa da ben iciyorum ve seviyorum. sana ne?
  • buna göre soluduğu havada da toz olduğu için baştan itibaren pislik bir dünyada yaşam süren yazar tespiti.

siyah çayın özellikle polifenoller yönünden zengin olması, antioksidan etkileri ki pubmed'de az biraz araştırırsanız tip 2 dm, over kanseri, kalp krizi geçirme olasılığı gibi hastalık durumlarını azalttığını görebilirsiniz. tabi diüretik etkisi de olduğundan wc ile haşir neşir olma durumu da mevcut.

detaylara girmeye gerek duymamakla birlikte rakı çayın önünde diz çöker fakir edebiyatı yapar.
  • çok konuşma da bi çay koy gel bakalım . az konuşacaklarımız var senle!
  • sana cay icme dememis ki?
    ne icersen ic allah allah ya... kimse senin ne ictigine karismiyor.

neyse...

bana gore cay pis degildir. ama cay icmenin hic luzumu da yoktur. neticede cay eger earl grey de degilse, iyice tatsiz tuzsuz bi icecektir. bu yuzden ben sahsen uzak durmayi tercih ederim. kahve varken cayin yuzune bile bakmam.

tanim: baharin gelmesiyle adeta cosarak doganin tum guzelliklerini ortaya sacan, kus civiltilari esliginde bulunulmus bir beyan.

tanim 2: yanlis bir onerme. fakat cayin gereksiz bir icecek oldugu gercegi dusunulurse, uzerinde cok dusunulmeye degecek bir hata da yok ortada.

doga kendini mevsimden mevsime yenilerken bazi guzelliklerinden zor vaz gecer ya, iste cay ve kahve tartismasi da ayni buna benzer...

bu tatli atismalar orul orul akan sular gibi devamlilik arz eder.

ve elbette temiz hava beni bir anda aciktirdi ama kizilderili atasozunde buyuruldugu gibi, insanoglu parayi yiyemedigini anladiginda yara**** yemis olacak.

ben de parayi yiyemedigimi anlamis durumdayim su an.
hesabın var mı? giriş yap