şükela:  tümü | bugün
  • fetö'den nefret eden herkesin yapması gereken durum. zira bugün türkiye'de fetö'ye karşı en az açıklama yapan kişi meral akşener. hatta 15 temmuz'dan sonra da çok uzun bir süre ortadan kayboldu ve bir açıklama yapmadı her konuya bir fikri olan meral hanım.

edit: yine aşağıda akşenerci fetöcüler bana fetöcü diye çamur atmaya başlamış. fetö'yle en ufak bağlantım varsa bütün görevlerimden istifa eder gider polise teslim olurum, hodri meydan, sen de aynısını yapacak mısın?
  • (bkz: ay götüm)

bir konuda sesi en çok çıkanın o konuda en çok dahli olan kişi olması denkleminden hareketle akşener'in fetö'yle irtibatının olmadığı sonucunu çıkarabiliriz.

zaten bir bağlantısı varsa ve yetkili merciler gerekeni yapmıyorsa namerttirler...

meral hanım da aynısını söylüyor...

hodri meydan...
  • (bkz: topunuz gelin)
  • bunlar ekmeleddin'e de oy verir meral'e de. çok şeyapmaz yani bunlar için. izmirin dağlarında çiçekler asdadfsadas.. çal keke çal..
  • "ahahahah olm bari diğer sahte hesaplarından biriyle entry gir ulan, öldür bu hesabı artık yıkık insan" dedirten komik başlıktır.

bu yüzden insanları engellemeyi sevmiyorum işte. gerzekçe fikirlere gülmek varken onları görmezden gelmeyi niye tercih edeyim ki? hayat böyle bir eğlenceden kendimi mahrum bırakmamı gerektirecek kadar yoğun bir şey değil, olmamalı.
  • fırında kıymalı patatesli oturtma

malzemeler:

4- 6 tane patates
    500 gram kıyma
    3- 5 yemek kaşığı sıvı yağ
    1 tane kuru soğan (ince kıyılmış)
    1 yemek kaşığı salça
    2- 3 tane domates (küçük doğranmış)
    bir tutam kıyılmış maydanoz
    2 diş ezilmiş sarımsak
    1 su bardağı su
    tuz
    karabiber

yapılışı:

patates oturtma için önce kıymayı sıvı yağda biraz kavurun.

soğan ve sarımsağını ekleyin bir iki karışım kavrulsun ve salçasını ilave edin.

ardından domates, maydanoz, baharat ve suyunu katıp kısık ateşte domatesler iyice pişene kadar sote yapın.

bu arada patatesleri soyun, yıkayın ve oldukça ince dilimleyin, yuvarlak dilimler olacak.

borcamı bol yağlayın ve patates dilimlerinden bir kat borcama döşeyin, kıyma harcının yarısını patateslerin üzerine yayın sonra tekrar patates dizin.

ben iki kat kıyma, üç kat patates döşedim ama tek kat kıyma, iki kat (alt ve üstü) patates döşeyip de yapabilirsiniz.

en üste fırçayla biraz sıvı yağ sürün. borcamın üzerini folyo ile kapatıp patatesler pişene kadar 200 derece fırında pişirin.

patatesler yumuşayınca üzerini açın biraz kızarsın.

patates oturtmamız bir iki dakika dinlendirdikten sonra servise hazır olur. afiyet olsun.
  • su troll sicmigi kesin kanit oldu ki, fetönün ipini tutanlar dahil malum kesim meral aksener'den epey tirsiyor arkadas.

demek ki dogru yolda.
  • dedi fetocularla şöyle bildiriler okuyan harleyci furki.

furki bak, fetocularla takılırken karı kız bulamadığın için şimdi harley davidson marka kıyafetlerle takılıyorsun biliyorum ama durum fenaysa bişiler yapalım sana. ortaklaşa rusa girelim. durumun içler acısı lan.