şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray altyapısında yer alan '98 doğumlu genç. genç dediysem lafın gelişi zira futbol için 18-9 yaş artık kendini gösterdin gösterdin zamanıdır. kumaşı olan bir çocuk, umarım değerlendirir.
  ayrıca 10 numaralı formayı seviyor galiba ama oyun tarzı daha çok 8 numara.
 • galatasaray ile 3 yıllık profesyonel sözleşme imzalayan gs u21 oyuncusu
 • (bkz: #71315125)
 • buralar fena değerlenir.

  2017 aralık itibariyle galatasaray u21 de altın gibi parlayan orta saha, ön libero oyuncumuz.

  mental ve teknik olarak çok iyi. tekniği (bkz: selçuk inan) ın gençliğini andırıyor. daha cesuru. (bkz: sonu benzemesin). fiziksel olarak kendini geliştirmesi lazım.

  maşallah.
 • takım arkadaşı yunus akgün'le birlikte basın toplantısı düzenlemişler:

  https://www.galatasaray.org/…tlamak-istiyoruz/39939

  “14 yaşından beri galatasaray’dayım. bu camiada büyüdüm. a takımdaki ağabeyleri izleyerek hayaller kurduk. çok çalışıyoruz. fatih hoca bizi kampa çağırdı, biz de kendimizi ispatlamak için elimizden geleni yapıyoruz.”

  “yakın gelecekte bir hedefimiz yok sadece çalışmaya odaklandık. fatin terim çok iyi bir teknik direktör, bir efsane. her geçen gün bize ayrı ayrı şeyler öğretiyor. galatasaray’a kendi ismimizi yazdırmak istiyoruz.”

  “fatih hocanın gelişiyle özgüvenimiz yerine geldi. biliyorduk ki çok çalışırsak bizi alabilecek bir hoca var orada. sezonun en kritik bölümünde bizi aldı fatih hoca ve çok tecrübelendik. onların taktiklerini, toplantılarını gördük. bu sene daha çok şey öğrenmek istiyoruz. her geçen gün fatih terim çok şey katıyor bize.”

  “takımdaki ağabeylerim bana modric diyorlar. benzetilmek çok güzel bir şey. çok iyi bir profesyonel, dünya çapında. onu izliyorum, takip ediyorum sürekli. zamanla kendimi kanıtlayıp onun gibi beni örnek alacak isimler olsun istiyorum.”

  “iğneyi kendimize batırmak gerekiyor. çok çalışıyorum. fatih terim ile birlikte çalışıyor olduğumuz için çok şanslıyız. sürekli bizle irtibat halinde. tecrübe katmaya çalışıyor. selçuk ağabey de bana saha içinde, saha dışında çok şey katıyor ve her şeyi paylaşıyor benimle.”

  “yaz sezonunda çalıştık. ağabeylerimiz kondisyon olarak çok farklılar bizden. onlara ulaşmak için çalışıyoruz. en kısa zamanda onlar gibi olmak istiyoruz.”