şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray altyapısında yer alan '98 doğumlu genç. genç dediysem lafın gelişi zira futbol için 18-9 yaş artık kendini gösterdin gösterdin zamanıdır. kumaşı olan bir çocuk, umarım değerlendirir.
  ayrıca 10 numaralı formayı seviyor galiba ama oyun tarzı daha çok 8 numara.
 • galatasaray ile 3 yıllık profesyonel sözleşme imzalayan gs u21 oyuncusu
 • (bkz: #71315125)
 • buralar fena değerlenir.

  2017 aralık itibariyle galatasaray u21 de altın gibi parlayan orta saha, ön libero oyuncumuz.

  mental ve teknik olarak çok iyi. tekniği (bkz: selçuk inan) ın gençliğini andırıyor. daha cesuru. (bkz: sonu benzemesin). fiziksel olarak kendini geliştirmesi lazım.

  maşallah.
 • takım arkadaşı yunus akgün'le birlikte basın toplantısı düzenlemişler:

  https://www.galatasaray.org/…tlamak-istiyoruz/39939

  “14 yaşından beri galatasaray’dayım. bu camiada büyüdüm. a takımdaki ağabeyleri izleyerek hayaller kurduk. çok çalışıyoruz. fatih hoca bizi kampa çağırdı, biz de kendimizi ispatlamak için elimizden geleni yapıyoruz.”

  “yakın gelecekte bir hedefimiz yok sadece çalışmaya odaklandık. fatin terim çok iyi bir teknik direktör, bir efsane. her geçen gün bize ayrı ayrı şeyler öğretiyor. galatasaray’a kendi ismimizi yazdırmak istiyoruz.”

  “fatih hocanın gelişiyle özgüvenimiz yerine geldi. biliyorduk ki çok çalışırsak bizi alabilecek bir hoca var orada. sezonun en kritik bölümünde bizi aldı fatih hoca ve çok tecrübelendik. onların taktiklerini, toplantılarını gördük. bu sene daha çok şey öğrenmek istiyoruz. her geçen gün fatih terim çok şey katıyor bize.”

  “takımdaki ağabeylerim bana modric diyorlar. benzetilmek çok güzel bir şey. çok iyi bir profesyonel, dünya çapında. onu izliyorum, takip ediyorum sürekli. zamanla kendimi kanıtlayıp onun gibi beni örnek alacak isimler olsun istiyorum.”

  “iğneyi kendimize batırmak gerekiyor. çok çalışıyorum. fatih terim ile birlikte çalışıyor olduğumuz için çok şanslıyız. sürekli bizle irtibat halinde. tecrübe katmaya çalışıyor. selçuk ağabey de bana saha içinde, saha dışında çok şey katıyor ve her şeyi paylaşıyor benimle.”

  “yaz sezonunda çalıştık. ağabeylerimiz kondisyon olarak çok farklılar bizden. onlara ulaşmak için çalışıyoruz. en kısa zamanda onlar gibi olmak istiyoruz.”
 • eğer iyi işlenirse çok sağlam bir orta saha olma potansiyeli var. hatta emre belezoğlunu andırıyor. fatih hoca umarım artık gençleri değerlendirmeyi bu sene dikkate alır
 • son olarak aek karşısındaki performansıyla beraber normal şartlarda a takım biletini kapmış olması lazım.
  oyun stilini fena derecede emre çolak‘a benzetiyorum ve kendisine galatasaray‘la beraber çok daha başarılı bir kariyer diliyorum.
 • oyuna girdigi andan itibaren yaklasik on dakika ozellikle bu arkadasa gozum takildi; nasil oynuyor diye baktim. su haliyle degil galatasaray'da, super ligde herhangi bir takimda yer bulabilmesi cok zor. bir orta saha oyuncusu icin, hele de defansif orta saha veya pirlo tarzi geriden oyun kurucu gorevi ustlenen bir orta saha icin, en onemli arti deger pozisyon bilgisidir. bu kardesimizde kesinlikle pozisyon bilgisi diye birsey yok.

  gece gece niye bu genc kardesimize de yuklendim bilmiyorum; moralini de bozmak istemem. lakin, o giydigi formanin hakkini vermek icin coooooook gayret etmesi lazim.
 • 10 kasım 2018 kayserispor galatasaray maçı'nda ilk 11 çıkması süpriz olmaz. hatta selçuk oynayacaksa kendisinin oynaması elzemdir. selçuk futbolu kafasında bitirmiş zaten. en azından bu genci kazanmış oluruz.
 • yıllar sonra gelen okan buruk. bu çocukta iş var özgüvenli duruyor.