şükela:  tümü | bugün
 • 12 eylül 2010 anayasa değişikliği referandumu hakkında; "bir an için referanduma sunulan paketin maddelerini bir kenara koyalım. zihniyet ve icraat sicilinde “yıllarca onlar bizi fişledi, şimdi sıra bizde” demekten tutun da, meclis başkanı’nı “sen mi susturacaksın, ben mi susturayım” diyerek azarlamaya, yasa dışı telefon dinlemelerden, patronları “köşe yazarlarını kapının önüne koyun” uyarılarına varan, 23 nisan’da bir çocuğa “artık başkan sensin, istediğini asarsın istediğini kesersin” nasihati veren bir partinin yürütmesine ve yasamasına referandumla yargıyı da kontrol altına alacağı daha fazla yetkiyi vermek demokratik intihardır." diye konuşmuştur.

  http://haber.gazetevatan.com/…tay.asp?newsid=318174
 • komik bir adamdır. ulusal kanal'da çıktığı programda sunucunun "ekonomi programınızdan bahseder misiniz?" sorusuna "ben burada bunu detaylı anlatsam beni bu kanalın kapısından atarsınız" diyen gece gece beni güldüren adamdır.
 • son bi iki aydır takibime aldığım bir kişi olarak, türkiye'deki tüm siyasetçiler içerisinde en realist, sempatik ve espritüel genel başkanı diyebilirim. hatta facebook adresi bile vardır. güzel tespit ve yorumları için bile takip edilesi bir genel başkandır: http://www.facebook.com/….php?id=1526530165&sk=wall
 • kendisi facebook'tan ve twitter'dan arkadaşım olup, yazdığı mesajlarla kalbimi fethetmiştir.

  - imkanlarımız el verseydi, telif hakkını ödeyip sezen aksu'nun şarkısının sözlerini "salla salla cahil cühela inansin, salla salla gafiller sana kansin, tayyip salla, kemal salla" şeklinde değiştirip seçim şarkısı yapardık :))
  - ahlaksizlik porno değil türkiye'yi rüşvette avrupa birincisi, liberya, irak, afganistan hindistan ve gana'dan sonra dünya 6.si yapmaktir.
  - %1'lerde dolastigimiz icin bizim baraj sorunumuz yok :))
  - babacan "bütçe fazla verdi" diyerek övünüyor. bu, "halkin cebinden harcayabileceğimizden daha çok para çektik" demek değil midir?

  edit: kendisi artık linkedin'de de yoldaşlarıyla buluşmaktadır.
 • facebook statusuna "siz kahvede pişti oynarken evinize kömür, erzak, beyaz eşya gelmesinin devamini isteyenlerdenseniz, sakin bize oy vermeyiniz. beklentileriniz karşilayamayiz." yazan adam. akıllı birisi.
 • stand-up sovu yapmaya cikmis ekrana.

  ama gulduruyor, yalan yok.
 • akp'ye yönelik olarak iyi bir liberal eleştiri getirmektedir. sözde liberal akp yörüngesindeki gazeteciler otursun izlesin.

  işte buna yetmez ama evet denir.
 • akp'ye çok fena laf çakan siyasetçi.
  hem de trt'de..
 • rabbena hep bana tabirini hatırlatandır.
hesabın var mı? giriş yap