• insan güzeli bir insandır kendisi.. ilk kez tiyatro oyununda ışıklar dikkatimi çekmeye başlamıştır kendisi sayesinde. çok acaip çok güzel adam. hep burlarda olsun da görelim. gelsin oturalım . öle insan.
  • çok afonfisli bir insan.
  • ailecek severek izliyoruz ekieki ne tatlı adamsın be dememek için gülümsüyorum onu her gördüğümde, o da benle dalga geçer gibi gülümsüyor gözlerini kocaman açarak. işlerine nasıl daha önce dikkat etmediğime şaşırıyorum zira sevdiğim tüm işlerde çalışmış kendisi. özellikle cimri ve titus andronicus'taki ışık düzenlemeleri ciddi anlamda etkileyiciydi. vanti'deki müziği de yapmış kendisi. zaten büyük ev konserlerinde de dalga geçer gibi gülümsüyor etrafa. dünyaya senden benden farklı bakan yetenek bir adam.
  • çogzel bir şey ya, allah sahibine...
  • bir dergide resmini görüp "cem yılmaz" a ne kadar benziyor dedikten sonra adını da duyunca dumur olduğum şahıs
  • isik dehasi
  • hakan gerçek'in van gogh oyunu sayesinde tanıdığım ışık sihirbazı. bir ressamın renk algısını, ışık ile seyirciye ulaştırmak bambaşka bir yetenek olsa gerek.
  • allam inşallah "fit olmak" gibi bir niyeti yoktur, dinimiz subhaneke amin.

(bkz: göbeğine yandığım)
    (bkz: ben seni böyle sevdim)
  • bartu kücükcaglayan'in harikulade dogaclamalarina inanilmaz bir sekilde gitari ile yön veren über tatli insan.

(bkz: büyük ev ablukada)
  • netflix yapımı olan bir başkadır dizisinin müziklerinde en az oyuncular kadar başarılı bir çıkarmış olan kişidir. bazı sahne geçişlerinde arka fondan gelen müzik ile birlikte izleyenin etkilenmemesi mümkün değil. eline, yüreğine sağlık.
hesabın var mı? giriş yap