narkissos

  • 2208
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11 ay önce

sessiz osurma teknikleri

kendine güven ve kararınca konsantrasyon bu işin temelidir.

otururken yana hafif meyil alıp osurmak, ya da bacakları aralayıp aradan salayım diye düşünmek, sırtüstü yatarken osurmak zinhar düşünülmemelidir.

yatıyorsanız dizlerinizi kırarak bacaklarınızı kendinize doğru çekiniz, (iki bacak arasında 45 derece civarında bir açı olması gereklidir) olaya ayak kaşıma süsü vermek de gerekli olan bir şeydir zira maymunluk yapmanın alemi yoktur. dikkat edilecek husus, sözde ayak kaşıması ile osuruk anını aynı zamana denk getirmemektir. aksi takdirde kasılan karın kasları basınca sebep olacak ve bu kasılma bir gürüldemeyle son bulacaktır. sakin olunuz, son derece sıradan bir işlem yaptığınızı karşıdakine hissettiriniz. zamanlamayı tutturup anüs kaslarını usulca serbest bırakın. unutmayın eğer sadece anüs kaslarını kullanırsanız başarıya ulaşacağınız kesindir. sesli osuruk vakalarının coğunun gereksiz kasları kasmaktan kaynaklandığını biliyor muydunuz?

varsayalım ki oturuyorsunuz. bu pozisyonda osurmanın çok tehlikeli olabileceğine yukarda değindim. buna sebep sağ sol lobun anüs bölgesine uyguladığı kuvvettir. ilk amaç bu kuvveten kurtulmak olmalıdır. sağa veya sola eğim vermenin kuvveti tek yöne indirmesinden dolayı eşsiz seslere sebep olacağını bir kez daha önemle hatırlatmak isterim. bu hususta da şunu söyleyebilirim ki, ihtiyacınız olan şey bir bahanedir; ayağa kalkma bahanesi. misal ayağa kalkın ve gerinin. sanki çok ihtiyacınız varmış gibi yapın. gerinme sonrası (iki işlemi aynı ana getirmenin de sakıncalarından tekrar bahsetmem lüzumsuzdur diye düşünüyorum) yerinize tam oturacakken yani kıç loblarının anüs bölgesinde maxiumum uzaklığa sahip olduğu anda yine sadece gerekleri kasları serbest bırakarak işinizi görünüz.

anlaşılabileceği üzere önemli nokta kası sıkmak değil gevşetmek gereklidir. her sıkılan kas size bir pıtırtı olarak geri dönecektir, bunu aklınızdan çıkarmayın.

sessiz osurma da yakalanan başarı sonrası sizi bir basamak daha bekler ki bu gerçekten çok az insan evladının aşabildiği bir basamaktır. sessiz osurmanın amacı nasıl hissedilmemesini sağlamaksa kokusuz osurmanın da yegane amacı budur. buna gerek duyulan ortamlarda -ki bu genellikle iki kişinin var olduğu yerlerdir, bilmeniz gereken en önemli şey kendinizdir. geçmişte icra ettiğiniz osurukların kafadan bir istatiğini çıkarın, genel de durum nedir bilin. eğer sık sık osurduktan sonra gözlerinizden yaş geliyorsa pek tabii ki bu işe girişmenin bir anlamı yoktur. mesele kader ve şans meselesidir bir noktada. son olarak bu konuda şunu söylemek isterim pek sevgili çakal kardeşlere; eğer amacınız kokudan muaf olmaksa beslenmenize dikkat etmeniz gerekmektedir. siz vejetaryenlerin osuruklarının nerdeyse hiç kokmadığını biliyor muydunuz?

devamını okuyayım »
19.07.2004 20:46