• "çitos, çerezza, tombi; şimdi vitaminli!" diye bir reklamı vardı bunun, okulda çocuklar vardı hayal meyal hatırlıyorum.
  • bunun kokteylinin reklamı birkaç gündür televizyonda dönüyor. oynayan kadını nereden tanıdığımı bir türlü çıkaramamıştım. üç gün süren acı dolu hatırlama çalışmalarından sonra, kendisinin ruhsar'daki firdevs, yani mihrace yeken olduğu birden geliverdi aklıma. kaç yıl olmuş be...
  • eski cerezza'larla alakasi olmayan, kaliteyi fersah fersah ilerletmis olan misir cerezi. birkac aydir paketi de degisti.
  • kafes görünümlü, hakkaten lezzetiyle hapseden oluşum. çerez. nane. lezzet. çatır çutur.
  • soğanlı olanını akşam yemeği niyetine yediğim süper cips.
  • peynirli ve soğanlısından vazgeçemediğim lezzet. çok eskiden sanki vardı buna benzeyen bir şey ama yıllardır üretilmiyordu. şimdi o lezzeti çerezza'da buldum. damaklarım yara olana kadar yiyorum.
  • sanılanın aksine peynirli soğanlı olanı kızlar tarafından da çok sevilmekte ve bolca tüketilmektedir. (bkz: biz de insanız)
  • peynirli ve soğanlısı potansiyel kız kaçıran görünümündedir.
    amma velakin öyle değildir... yüce rabbimin... nasıldı o klişe unuttum. neyse kızlar seviyor galiba bunun tadını.*
    ayrıca vodkama ekürilik etmesiyle gönlümde soğan kokusu bırakmıştır.
  • sut misiri adli urunu cok lezzetli, ustelik fiyati da cok makul. maalesef*
  • soğan&peynirli olan cipsin -evet cipsin içinden paketin içinden değil- içinden çıkan sert bir cisim nedeniyle dişim kırılmıştır.

iletişim bölümünden mailimi ilettim bakalım cevap verecekler mi çok merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap