3816 entry daha
  • bugün dooğpdolu bir video atacakmış, önlerden yerimizi alalım.

ağıralioğlu kısmını merakla izleyeceğim.

edit: kimse siklememiş, sikimtrak bir videoydu. bana bak kel, adam gibi istihbaratını paylaş. öyle atatürkçü savcılar neden elini taşın altına koymuyor diye söyleneceğine siz biraz şu elemanlarınızı riske atın da adam gibi kritik informasyonları paylaşın. yok öyle yarım saat eveleyip gevelemek.
  • 'bu adam cemaatçi, her dediğine inanmamak lazım' diyen tipler; televizyonda veya youtube'da izlediği herhangi bir x kişisinin her dediğine inanıyor demek ki.

bu adam cemaatçidir, zaten biliyoruz. her anlattığına da 'kesin doğrudur, cevheri anlattı' diyecek kadar cahil değiliz. gelgelelim bu adama bok atanların çoğu internette izledikleri jahrein, efe aydal, erlik, cemre demirel gibileri kanaat önderi bellemiş, müridi olmuş kimseler. koyun gibi güdülmeye en müsait kesim de bunlar gibi her anlatılana inanıp kendi fikri olmayan tipler.

hadi bu erlik, jahrein filan çoluk çocuğun izlediği, gerçek hayatta bir karşılığı olmayan kitleye hitap ettiği için fazla önemi yok, ancak televizyonda ve sosyal medyada 'gazeteci' kimliğiyle yayın yapanların da söylediği her şeyi 'doğru' kabul eden varsa vay haline.
  • daha download a dovlot diyen çepiş ağızlı, ukranya yı saymıyorum bile. gazeteci olduğunu sanan feto istihbaratından faydalanan, yeri geldiğinde mevcut hükümet ile neler yapabilecekleri akla hayale sığmayacak kişi.

edit: bir de ağızını şapırdatma lan.
  • tam bir oruspu cocuğudur. her firsatta söverim kendisine. (2008'de sövdüğümde güç elindeydi, rahatça iftiralar ekleyerek dava etti beni, ben memleketimdeyim bu vatansız siktir olup giden oldu)

diyor ki, “inceye gelen yolsuzluk dosyaları vardı, ince dosyaları akp'ye satıyordu.”

sen cemaat evlerinde kendini bademletirken ince öğretmen haliyle feto tehlikesinden bahsediyodu 25-30 sene evel. video

bu bit yavrusunun gizlemek istediği şu;
    “biz kılıçdaroğlu'na yolsuzluk dosyalarını verdik, sonra o dosyaların muhattabını yani melih gökçek'i(prime dönemi 2008 galiba) star tv de ezdirttik, kk'nin yıldızını parlatıp ardından kasetle başa geçirdik. “

hatırlamayan genç arkadaşlara o yayından bir kesit. link

soru; akp/feto beraberliğinin yem ettigi 2. siyasi figür kimdir? kimle tartışma programına çıkarılmıştır?

cevap: ikinci bir isim yok!

ek: soner yalçın'a da durmadan sallar bu. kuyruk acısı büyük. sizin pisliginizi ortaya çıkarmak için kitaplar yazmış, hapisanelerde çürüttüğünüz adamı fetocu ilan ediyosun. sen harbi katıksız oruspu cocugusun. buna inanan muhalifin de kafasına sıçayım ben.
  • videoyu izlemedim ama yüksek bir chp'li dedikleri -o ne demekse- muhtemelen tuncay özkan'dır. fetöcü akın ipek'ten mi kanaltürk satışından mı ne 95 milyon dolar almıştı ona kuduruyor vatan hainleri. onu boklamak için uğraşmıştır.

eeee; fetullah'ın bir sözüyle karılarının, bacılarının başörtüsünü açan fetöcü bunlar, chp'ye hep destek verecek mi sandınız?

önce yunanistan'a sığınan vatan haini.
  • yeni videosunda tuncay özkan'ın mevcut yargı eliyle tmsf'den haksız yere 95 milyon dolar almak üzere olduğunu çok ikna edici bir şekilde anlatıyor.
    tuncay özkan'ın mahkemeden bu kararı çıkartabilmesi karşılığında erdoğan tarafına ne vaat ettiği belirsiz.
  • videoyu izledikten sonra içimden geçen: umarım 16 nisan'da mahkeme sonuçlanmaz ve seçim sonunda bu şark kurnazi umduğunu bulamaz. böyle şeyler canımı çok sıkıyor.
  • don kokulunun iki dakika içinde kurduğu iki cümle

1. tuncay özkan'ın kanalına reklam yağıyormuş
    2. tuncay özkan ssk primlerini bile ödeyeyemiyormuş çok zordaymış..

kanaltürk'ün satışından bahsediyor..

allah allah.. a noktasından b noktasına nasıl gellmiş acaba tuncay özkan.. aklı sıra tarih yazıyor don kokulu.. sanki biz tanıklık etmedik o dönemde neler yaşandığına..

götünden tarih uydurmak için insanların ölmesini bekle lan münafık..

utanmaz.. al yediğiniz haltlara bak.
    görsel

rezil
  • ananı atanı ölünü sikeyim lan keltoş orospu çocuğu.

tanım: orospu çocuğu bir fetöcü

burayı okuyup dava açamamak seni kudurtuyor di mi lan keltoş. o hocanın suratına sikimi taşağımı sürteyim
407 entry daha
hesabın var mı? giriş yap