• melis hadi uyan, geldik.
  • ulan ister misiniz hdp ve mhp beraber koalisyonda olsun? işte o zaman memlekete demokrasi getirdik diyebilir akp !!!
  • elektrik su doğalgaz faturalarını chp öder.
  • keşke olsa dediğim koalisyondur.
  • önümüzdeki 10 yıl içerisinde gerçekleşmesi muhtemel hükumettir. 10 yıl sonra hdp oyları %20-25 bandına gelecektir. chp'de 30 civarına gelebilse neden olmasın.
  • ülkeyi heykellerle dolduracak hükümet olurdu heralde. malum.. chp'nin altı oktan biri olan atatürk milliyetçiliğiyle de bir alakası kalmadığına göre gayet iyi anlaşırlar.
  • zamaninin otesindeki koalisyon
  • pkk'den nefret eden biri olarak baris apo'nun heykeli ile gelecekse dikilsin de kurtulalim diyerek destekleyecegim koalisyon hukumetidir. hatta ozerklik/tam-bagimsizlik gibi seyleri de destekliyorum.
  • yav he he emin ol bugunku chp boyle birseyi aklindan bile gecirmez ... a dur lan bir dakika gecirdi aslinda.

tarih 12 haziran 2015: http://www.mynet.com/…-onerisinde-bulundu-1876901-1

--- spoiler ---

chp'de çoğu yönetici, partinin kurulacak 63. hükümet içinde mutlaka yer alması gerektiğini düşünüyor. "erken seçim, zaman kaybından ve bizlere umut bağlamış halkımızın teveccühüne saygısızlıktan başka bir işe yaramayacaktır" diyen genel başkan kemal kılıçdaroğlu'nun önceliği, muhalefet partilerinden oluşan bir hükümeti kurmak.

genel başkan kemal kılıçdaroğlu'nun önceliği, muhalefet partilerinden oluşan bir hükümeti kurmak.

genel başkan kemal kılıçdaroğlu'nun önceliği, muhalefet partilerinden oluşan bir hükümeti kurmak.

--- spoiler ---

kim bu muhalefet partileri gulum bir sayar misin bana?

--- spoiler ---

bu noktada hdp ve mhp ile resmi olmasa da yakın isimler aracılığıyla görüşmeler yapıldığı, bu üçlü koalisyonun zemininin oluşturulmaya çalışıldığı aktarılıyor.
    --- spoiler ---

ciddi soyluyorum su dunya ile baglantiniz eksi sozlukten ibaret sizin. daha genel baskan sayin kilicdaroglu'nun aciklamalarini dinlemiyorsunuz burada agir chp'li ayaklari cekiyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap