• muharrem ince'nin bir dost meclisinde en yakın dostuna (aynı zamanda siyasetçi) yeni parti söylentileriyle ilgili yaptığı açıklama.

tam olarak şu şekilde:

chp’den ayrılacak mısınız?
    -evet ayrılacağım

parti kuracak mısınız?
    -evet, yeni yüzlerle parti kuracağım.

ne zamana kadar partiyi kurmayı planlıyorsunuz?
    -yılbaşına kadar partimizi kurmuş olacağız.

açıklamayı ne zaman yaparsınız?
    -açıklamayı kadroyu kurduktan sonra yapacağım. partimizde alanında uzman isimler bulunacak ve onların varlığı da herkesi heyecanlandıracak.
  • ben de kurumsal işyerimden kısa çalışma ödeneği bitene kadar ayrılmıyorum, yılbaşından sonra kendi işimi kurup çok güzel batıyorum #loserssupportinglosers
  • seçime yetişmeyeceği için bi b.ka yaramayacaktır. oldu da seçime yetişti diyelim, malum şahsın ellerini oluşturmasına yarayacaktır. kılışdar için bir şey ifade etmemektedir, 70 yaşında bir adam yedi sülalesine yetecek bir servet yapmıştır, hükümet olmak gibi bir derdi de yoktur zaten.

şu siyaset denen illet şeyde, sadece iki kişiyi seviyorum.
    mansur başkan ve meral hanım.
  • chp’deki sosyalistleri delirtmiş haberdir. pkk seviciler kuduruyor.
  • yılbaşında vereceği bir partiyle bakanlığını kutlayacaktır.(bkz: aç kapa katıl)
  • geç akp'ye de kafa ütülemeyi bırak be adam.
  • (bkz: çılgın yılbaşı partisi) yalnız dikkat et gecenin sonunda ortadan kaybolma muharrem bey, alkolü de çok kaçırma..
  • (bkz: christmas halk partisi) hem kısaltması da aynı olur.
  • truva denilince akla önce sen sonra çanakkale geliyor.
  • zamanında saray'a gittiği hakkında çıkan dedikodular şimdi zemin buldu diyebilir miyiz ?

akp'nin böl parçala yönet taktiğine malzeme olmamak için hem bireysel hemde ülke olarak daha ne yaşamanız gerekiyor ?
hesabın var mı? giriş yap