• şu an ahaber'in yaptığı haber olduğu söyleniyor.

açıklama şu şekilde; zarftaki 4 oydan sadece büyükşehir oyu nanomakinelerce değiştirildi.

allah'ım lütfen montaj olsun.

edit: görsel eklendi.

görsel

eksiup görsel

edit 2: birkaç yazar arkadaşla birlikte yaptığımız araştırmalarda haberin aslını bulamadık. montaj olduğu kanaatindeyiz.

ama şu haber acaba gerçek mi diye araştırma yapmamız bile ne kadar acınacak bir durumda olduğumuzun göstergesi.

edit 3: garlangufa ve logic tree arkadaşlara teşekkürler, montaj olduğunun kanıtı olarak, o anın gerçek ekran görüntüsünü gönderdiler.

asıl haberin sıradaki görüntüsü

lütfen böyle montaj paylaşımlar yapılmasın, çünkü inanıyoruz. bunlar darbe planı diye gta* hileleri veren medya grubu. zeka zaten yok, ahlaksızlıkta da sınır tanımadıkları için en saçma şeyleri acaba gerçek mi diye düşünmeden edemez hale geldik.

(not: bilmeyenler için gta; grand theft auto adında dünya çapında bilinen bir bilgisayar ve konsol oyunu serisi.)
  • ahaber dediyse inanırım vallahi!
    neymiş o?
    nanomakine hmmm...
    seçmenin soyadından kime oy vereceğini anlayan makine de bu muydu yoksa??
  • (bkz: nanonun şeyi)
  • a haber'i kınıyorum böyle bir haber yaptığı için. ulan zaten senin kitlen belli ne nano teknolojisinden bahsediyorsun yazsana oraya 'imamoğlu cinlerin de yardımını alarak başkanlığı kazandı ve belediyeye muhalif,solcu,fetocü,dhkp-c'li cinlerini musallat etti' diye bak bakalım ne oluyor. bunları da biz öğretmeyelim artık.
  • bu kanali izleyip de inananın akıl sağlığından şüphe ederim
  • madem o teknolojiye sahipsin eyyyyyyyyyyyyy chape bütün oyları değiştirseydin ya
  • böylesi bir hileyi yapan bir parti ülkeyi çok ileriye götürür diyerek, chp'ye oy vermenin en doğrusu olduğu kararını aldım şahsen.

ama aynı nano teknoloji ile diğer iki oyu niye değiştirmemişler? adamlarda yine bir adalet duygusu var demek. : )
  • hiper optik vasküler dondurucuyla yapılmıştır. *
  • gerçek olmadığını söyesin birileri. bekliyorum !
  • koskoca evrende bunlara denk gelmek
hesabın var mı? giriş yap