• yeni keşfettiğim chrome oyunu.internet bağlantınızı kesip, chromeda herhangi bir sayfaya girmeyi deneyin.internete bağlanamıyor ekranını göreceksiniz doğal olarak.buradaki dinazoru tanımayanınız yoktur.space e basıp oyunun zevkini çıkarın.programcıysanız kodlarına buradan ulaşabilirsiniz.merak edenlere
  • işte internet baglantim kesilince browserda chrome dinazorunu gormek nasil aliskanlik olduysa artik, bugun neymis su dinazorun manasi acaba diyip eksiden baktim. ve oyun oldugunu ogrendim. pek bileni de yok galiba, nasil merakli nasil farkli insanlarsak artik...(yazar burda sabah ozguvenini saglamaya calismaktadir)
    dinazorun hala ne manaya geldigini cozemedim (yavas, eski demek mi acaba?) ama oyunun tadini cikariyorum, bu coderlar eglenceli insanlar vesselam.
  • öğreneli 2 ay kadar oluyor, süper uygulama. yıl oldu 2016 halâ internet gidiyor hadi onu geçtim internet gittiğinde oynadığımız oyuna bak?? ben zannediyordum ki uçan araba filan olucak meğer o jetgillere özelmiş ??
  • 1430 puanı gördüm, çok pisa alışkanlık ve hırs yaptırıyor.
  • 1430 puanı gördüm, çok pis alışkanlık ve hırs yaptırıyor.
  • cok guzel cici bi oyun. belirli bi puandan sonra hava karariyor sonra tekrar aydinlaniyor.
  • iş yerinde internetin olmadığı bir sabaha uyandık.

mağaradan bildiriyorum.

2240 yaptım. tüm işsizlere saygılar.
  • 2760 . . .
  • adres çubuğuna chrome:dino yazarak başlatılabilir.
  • görsel

şimdilik 482888 oldu skor, bakalım kaçta bitecek.

[chrome://dino/ adresinden ulaşılabilen oyun.]
hesabın var mı? giriş yap