• 2017 yılı ürünü içimi kolay, yumuşak ve taze bitişli, meyvemsi, dömi-sek rozedir. hafif yemekler, nazik zeytinyağlılarla (kabak çiçeği dolmasıyla uyumu inanılmaz) tüketilebilir. hacmen %12 alkol içerir. italyan(veneto) şarabıdır. çevirmeli kapakla satılmaktadır (çevirmeli kapağı mantardan daha zor açılıyor). açık pembe renktedir. yerli rozelerle karşılaştırıldığında fiyat/performans oranı ideal bir şarap ( 75 cl'si türkiye fiyatı macrocenterlarda 54 tl, avrupada 5 euro civarı).
  • içimi rahat ve hafif bir şarap. çevirmeli kapaktan dolayı açması daha da rahat.
  • şu ana kadar içtiğim en güzel pembe şaraptır. pembe şarap sevmeyen beni bile kendisine hayran bıraktırmıştır. kapağını açıp buzdolabında 1 gün beklettikten sonra tükettim kendisi bana olur olmadık hayaller kurdurttu
  • gerçekten içimi inanılmaz rahat olan bir şaraptır. uzun süre keyifle yemek eşliğinde içilebilir.
  • 2 gün önce tavsiye üzerine aldığım italyan şarabıdır.
    şarabı, tadı ve kokusu nedeni ile sevemeyen arkadaşımı bile bir nebze kendisine ısıtmıştır. geçen akşam dizi izlerken bir kadehi ile kaliteli vakit geçirmemi sağlayan "cielo" sözlük üzerinden de tavsiye edinilmesini hakketmiştir.

sevgiler (kadeh tokuşturma sesleri)
  • içilebilecek en güzel blush olabilir. normalde kırmızı dışında şarap tercih etmem ama bu başka. içimi inanılmaz rahat, yaz akşamları için harika bir aperatif. güncel olarak fiyatı 89 tl.
  • ilk tanıştığımda 60 liraydı kendisi. tadına aşık olmuştum.
    şimdilerde 90 liraymış. çoktandır alamadığım, tadını özlediğim blush.
  • %12 oranında alkollü, benzerleri leona blush veya savaya göre çok daha içilebilir bir pembe şarap. genelde pembe şaraplarda damakta kalan çirkin acımsı tat bunda neredeyse hiç yok. aylar önce bir mekanda denemiştim o zamandan beri marketlere girdikçe bakınıyordum ama yoktu; bugün metroda bir tanecik buldum. tavsiye edilir.
  • muhteşem bir blush.
    aralik 2021 migros fiyati 99.00 tl idi. 2017 de 60 liraya satin alinan bir üründü. böyle dusununce cok pahalanmamis, tam bir f/p şarabidir denilebilir.
  • en sevdiğim blush. içimi yumuşak, hafif, tadı ise şahane. bir kere açıp içmeye başladığınızda devamı muhakkak geliyor ve şişe bitiyor. uzun akşamların vazgeçilmez dostu. gecenin bu vaktinde canımın çekmesi bana bu satırları yazdırmıştır.*
hesabın var mı? giriş yap