• çok seven varsa şimdi cnn türk'te.
  • soyle bir sey hatirlarim hakkinda, sene doksanlarin ortalari cigdem tunc hem tiyatroda oyunculuguyla konusuluyor hem de televizyonda program yapiyor filan, hatta yanlis hatirlamiyorsam kanal 6'daydı. neyse tarkan da o zaman yeni sarkici, kil oldum abi nin uzerinden cok gecmemis. magazin programlarinda "sok! sok! cigdem tunc taze popcu tarkan'la" tarzi bir haber patlıyor. isin acaibi, cigdem tunc telefonla baglandigi her programda siddetle yalanlar ve hatta tarkanı tehdit eder tarzda benim onunla ne isim olur o kim tarzı konusurken, tarkan'ın evet oldu aramizda birseyler simdi niye reddediyor anlamiyorum mealindeki aciklamalariydı. simdi dusununce cok garip geliyor, tarkan da o zaman hakkinda konusulsun diye mi demisti bunlari var mıydı gercekten birseyler, turk magazin basını arsiv gorevlilerine sesleniyorum buradan, saygilar sunarim efem...
  • (bkz: milf)
  • cok mutevazi(!) bir hanim. muhtesem yuzyil'in kadrosuna katilmak isteyip de reddedilince soyle laflar etmis:

"sultani bir şey var galiba bakışlarımda. bana hep söylüyorlar. ben de buradan güç alarak timur savcı'ya "haremde olmak isterim" dedim. "sizi set şeyleriyle yormayalım çiğdem hanım" dedi. benim o kadar üzüldüğüm bir an oldu ki o... tamam anlaşıldı... bunlar senin tadını çıkaramayacaklar, sen kendi tadını kendin çıkart. o kadar üzüldüm ki... sana çiğdem tunç geliyor efendi. önce sen bir destur çek. bu kadın 3 yaşından beri, bütün sanatın dallarında yoğrulmuş. eni eğitimleri almış, en büyük ustalarla çalışmış ve kanatlarının altında allahtan başka bir rüzgar olmadan dimdik 30 seneye yakın bu sanat camiasında torpilsiz ayakta kalmış. sen bir destur çek... çünkü yine timur bey'i tenzih ediyorum, sokaktan adam bulup oyuncu yapıyorlar. sen böyle bir mücevheratının karşısında önce bir ceketinin önünü ilikle."

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…rid=2368&p=23

(bkz: ilkokul öğrencisine rahat hazır ol komutu vermek)
  • hasret sancısı adlı filmde tüm güzelliği ile görebileceğiniz sinema oyuncusudur. heralde dönemin en güzel kadınıdır. hülya avşar , müjde ar toplamından güzel.
  • mehmet ali erbille piyasaya çıkmışlardı ama o hala devam ederken, kendisi niye kayboldu diye düşündüğüm sanatçı
  • bir dönem mali'yle eurovision yarışmalarına katılmışlığı da vakidir.
    *
  • an itibariyle hanifeyi canli yayinda yerin dibine sokup çıkarmıştır.
  • manevi oğlunun adeta izdivaçta yaşlanan hanife'ye talip olması, kızın ben çocuğu sevmiyorum demesi ve hala oyalaması üzerine efsane bir ayar vermiş kadın. açık sözlü biri olduğu çok belli. kadın haklı valla.
  • 1960 doğumludur, 1975'de milliyet'in yılın genç kızı yarışmasında üçüncü olarak medyaya ilk adımını atmış. bir sene devlet operasından, sonra müzikallerde dans ederek iyice tanınarak film ve tv sektörüne hızlı bir geçiş yaptı. bir sürü eğlence ve kültür programlarında sunuculuk yaptıktan sonra şimdilerde kendi tiyatrosuyla turneye çıkıyor, özel gecelerde sunuculuk yapıyor, hala fit ve güzel, uzun ama düzgün konuşuyor, tahminimce iyi kalpli birisi.
hesabın var mı? giriş yap