• güven bana isimli yarışma programında 36 bin lira fazla kazanmak için etmediği yemin, söylemediği yalan kalmayarak karşısındaki insanı fena halde kandırmış kişidir. format gereği olduğunu herkes biliyor ama bu kadar da olmasın be kardeşim. yazık, günah cidden.

en kötüsü de bu karakter yapısındaki insanların sadece filmlerde, dizilerde olmadığını tekrar ve tekrar hatırlamak oldu sanırım. çok fazlasınız, "azalarak bitin." demek bile gelmiyor insanın içinden, bıçakla kesilmiş gibi bitin, gidin lütfen.
  • ismet özel'in "kağıdın olduğu yerde mutlaka üçkağıt vardır" sözünü doğru çıkaran makyavelist yarışmacı. aferin. güven duygusu hiç bu kadar ucuza satılmamıştı.
  • youtube'daki videonun altindaki yorumdan yola cikarak buldugum, surdaki linked in profilinin sahibi adamdir.
  • atv'nin uyguladığı yarışma reklamının bir parçası.
  • kac para ettigini tum turkiye'ye renkli resimli sekilde gosteren birine atfen "bak ehem uhum benim cocuklarim boyledir iste, gordun mu benim cocuklarimin farkini hehehe" diye konusan gururlu, sarisin, orta yasli bir kadinin 'erkek' evladidir.
  • çok güldüğüm eleman. başta böyle bir gider yapmış, he yaptım nooldu falan diye, annesi de benim çocuğumun farkı falan diye- ona daha çok güldüm- baktı yediği nanenin arkasında duramıyor, ya ben basmicaktım da korkuttun beni , uuu kaç para aldım onu bile hatırlamıyorum bascak olsam 10 binde basardıma falan dönmeye çalışmış. a acayipsin hakkat.
  • hakkında konuşulmasına bile gerek olmayan adamdır. o derece.
  • "eğer 3 saniye daha bekleseydin tarihe geçiyordun" diyor tamer karadağlı, bence tarihe geçti zaten.
  • sonunda parayı paylaşmak istemiş kişi. delikanlıysa paranın hepsini versin.
    bir de kızcağızı sindirmeye çalışıyor ya. spiker müdahale ediyor bu aralarda.yazık ya.
hesabın var mı? giriş yap