• cin çıktı mı ağam, çıktı çıktı, cinlerin tepeme çıktı.
  • mental sorunları duaydı, hacamattı, kurbandı diyerek geçirmeye çalışmak nedir lan. öldürmüşsünüz kadıncağızı vicdansızlar. bir sürü saçma dapan şey yaptırıncaya kadar bir doktora götürmek gelmedi mi aklınıza. çocukken ortadoğu ülkelerinden bu tarz videolar görürdük, sene olmuş 2022 sanki bir haltmış gibi bizde uygulanmaya başladı.

mahkeme de büyük ihtimalle muhafazakar oldukları için cinayet de olsa ortada tutuksuz yargılanmasına karar vermiş. 2022 türkiyesi bayağı güzelmiş aq
  • kadınların cadı diye yakıldığı ortaçağ karanlığından 500 yıl sonra ortadoğu bataklığında yaşanmış bir olayın nesnesi olmuş zavallı kadın.
  • ister kızın ister sövün ohh diyorum ohhh bir tanesi daha aramızdan ayrıldı.

bunlar bitmedikçe ülkemize rahat yok.

edit: bir çok arkadaş mesaj kutumu yeşillendirmiş sağolsun iyi yazanda var kötü yazanda var.

herkesin görüşüne saygılıyım ama benim burada anlatmak istediğimi maalesef anlamayanlar var. kadının psikolojik sorunları olduğunu bende okudum ve bu tür sorunları olması sizce de gayet doğal değil mi. şuan ki bilim çağında hala hastalığını cinci hocalarda arayacak kadar geri kafalı bir aile ve çağdaş hayata bu kadar kapalı bir zihniyet!

yani daha 2 gün önce böyle bir ailede yetişmiş bir kardeşimiz intihar etmedi mi #eneskara

maalesef hayatın gerçekleri bunlar ister sevin ister nefret edin yazdıklarımdan ama ben bu tür zihin yapısına ait kişilerle aynı ülkede yaşamaktan nefret ediyorum.
  • 2022 yılına girdik amk ne cini ya.

sonra bunlarla dalga geçince de "aman endişeli muhafazakarlar alınır" diyorlar. ne haliniz varsa görün.

edit: olay ankara'da, keçiören'de geçiyor. öyle kimsenin bilmediği uzak bir köyde değil. şaka gibi.
  • palu ailesi de bunu yapmıştı. cahil insanların vahşetidir. yıl olmuş 2022, ne cini? cine mi inanılır bu devirde?
  • çin çıkmış mı? çıkmış. hoca açısından problem yok. koca durduk yere katil oldu. kadın için ise, doğal seleksiyon.
  • cahillik sadece toplum için değil cahillerin kendileri için de büyük tehlike arz ediyor.
  • resmen karikatür komedya bir ülkedeyiz. cerrahi operasyonda komplikasyon sebebiyle ölseydi o doktorun vah haline. cinci bir hoca olunca cinleri savcıdan kurtarıyormuş.
hesabın var mı? giriş yap