• iki yolu vardir. birincisi tum yapayliklardan, yapmaciklardan ve aldatmacalardan siyrilip amacinizin ne oldugunu direkt olarak uygun bir sekilde soylemektir. bu yontem durust erkek yontemidir fakat kadinlar boyle gelen bir adama olumlu cevap vermezler. cunku aldatilmamislardir ve de karsilarindaki adam cok saglam durmaktadir ve de duygularini ve isteklerini aciklama konusunda kesin ve nettir bu durum da kadinlari urkutur.
    ikinci yol ise seni seviyorum yalanlariyla baslayip senle yasamak senle yaslanmak istiyorum yalanlariyla devam eden bir surectir. aslinda surec dedigimiz sey oyle uzun zaman alan bir olay da degildir. en fazla 3-5 gun bunu hazirlamak icin yetecektir. boylece sizin niyetinizi bildigi halde kandiriklariniz ortusu altina siginabilecek bir kuytu hazirlayan kadin, artik aldatilmis ve de kendisine yalanlarin soylenmis olmasinin rahatligi ve hafifligiyle artik kendisini size vermeye hazirdir. daha sonra da kendi hazirladigi bu yalanci siginakta erkeklerin hepsi boyle felsefesi yapar.
    kendisine saygi duyan erkek birinci yolu secer. ikinci yolu secen erkek ise ya gercekten bu hissiyattadir ki bu durumda kadin bir sure sonra onu aldatacaktir, ya da ortamlarin adami tabir edilen fuckerlardandir.
    sanirim dunya kadinlar ve erkekler bazi seyleri hazmedebilecekleri bir zaman geldiginde ancak yasanabilir bir yer olacaktir.
    kadinlara gelince; kadinlar cinsel iliski teklifi yapmazlar. isterlerse gider alirlar.
  • - hayatım sence zamanı gelmedi mi ?
    - neyin bebişim ?
    - bir takım cinsel münasebetler böyle okşarcasına ?
    - ay ihihi daha değil bebişim sabret
    - peki minişim

....

- hayatım ?
    - efendim bebişim
    - senin amını dizine indirmek istiyorum ben evet.
    - oh bayılırım açık sözlü erkeklere

lan ? hmm
  • cok bilimsel bir teklif gibi gözüküyor
    - bu aksam cinsel ilişkiye girelim mi?
    - olmaz atomları parçalarına ayıracağım
  • ahlâklı ve ahlâksız olarak ikiye ayrılır, tuhaf bir biçimde.

- merhaba hanımefendi, sizinle sevişmek istiyorum.

deyince ahlâklı sayılır da

- merhaba hanımefendi, sizinle sevişmek istiyorum. üstüne size para vermek istiyorum.

derseniz ahlâksız sayılır. bir insana para vermek istemenin neresi ahlâksız, düşündüm düşündüm dibini bulamadım...
  • yillar once taniklik ettigim bir olayi animsatip sabah sabah yuzumde bir tebessum olusturan kavram.
    98 veya 99 yaziydi aksam uzeri arkadaslarla parkta muhabbet ediyorduk o esnada yanimizdan gecmekte olan kizlardan biriyle bizim gruptan bir arkadas arasinda su diyalog basladi ani.
    be(bizim eleman) - merhaba
    kiz - merhaba
    be - basi$abilir miyiz?
    kiz - terbiyesiz (akabinde cat diye tokadi indirdi)
    biz dogal olarak kendimize gelemedik bi sure.
  • (bkz: are you sex)
  • -age?
    -35.
    -sex?
    -yes.
    -what?
    -yes!yes!

kopirayt umut sarıkaya*
  • - bi kere versene?

edit: ben bu başlığa yazdığımda 20. sırada falandım. üçüncülüge kadar yükselmişim demek kaçan kaçana... umarım altından bi bokluk çıkmaz. hadi hayırlısı... (07.08.06)
  • şahin k, bu işin piri olmuştur. onun cinsel ilişki teklifleri çok orjinaldir, kadınlar kesinlikle hayır diyemez onun teklifine. örnek vermek gerekirse:

sahil.mpg'de şahin k'nın olaya girişi:

- karıcım.. karıcım huhh huff.. azdım ben karıcım huhh
    su beni azdırdıh, denizin soğuk suları beni azdırdı
    şimdi ben, seni sikmek istiyorum.
    aç baghiyim şu bacahlarını.. aç baghiyim şu güzel amını ohh of beh
    huff geliyorum bitanem oaahh huhh
    ayır bakiyim, ayır oaahh huhh
    nası sen de istiyo musun soğuk yarraamı, denizin buz gibi sularından gelen yarraamı
    hehh istiyo musun amınakoduğum! vıaarhh

yetmediyse bir örnek de kahya'nın karısı filminden:

- ayşe!.. ayşe! köye gittiler mi? sen nabıyon? şimdi napıyon sen? saa* bişey söleym* mi ayşe? bizim avrat kocadı, ne zamandan beri sende gozüm var.. he? bagh*, bu köy benden sorulur, 12 köyün ağasıyım, amuğa gorum valla. atarım hepinizi köpek gibi dışarda sürünürsünüz. gel buraya.. gel buraya! kimse duymaz yavrum. bah seni paraya boğarım.. seni paraya boğarım...
  • yüze duman üflemek de bu anlama gelir derler. deneyin görün, karşıdaki boğulmazsa cevabı evet kabul edebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap