• estetik olarak güzel olmayıp, beyni ve kalbi inanılmaz güzel birisiyle yaptığım eylemdir...
  • “insan sevdiği birini nasıl çirkin bulur? çirkin diyecek kadar sevgisinden arınabiliyorsa neden sevgili olur?” gibi soruları da bünyesinde barındırır bu durum. bulundursun yani bi zahmet.
  • aşırı esmer, saçları kısa ve aşırı zayıf benden de kısa olmadığı müddetçe kalbine bakabilirim.
    mutlaka çekici bir özelliği olmalı ama. nebilim lan öyle gollüm gibi erkek de olmasın. yeterince korkutucu biriyle olmak bir de çirkin bir şey çekemem yanımda.
    çok az minimal yakışıklılığa da razıyım.

üst modelleri de gördüm. her gün görüyorum neredeyse. cennetten inmiş herhalde diyorum sonra içime bir acı oturuyor.
    bu çok yakışıklı mükemmel ötesi adamlar ne kadar şerefsizler öyle deyip kendi çirkinime ağlıyorum ulan.

o yüzden orta şekerli diyorum.
    varsa orta şekerli kahve yani alırım bi dal asdf.
  • ne sevgililiğinden bahsediyorsunuz? cidden iğrençlikleriniz bitmiyor. bu kadar metalaştırma ve şekilcilik olmaz ya.

çirkin sıfatını yapıştırıp sevgili olmak. her iki eylem de iğrenç. gün geçtikçe daha çok tiksiniyorum...

nietzsche'nin dediği gibi "ben bu kulaklara göre ağız değilim."
  • guzellige yatirim yapacak kadar salak degilim. o kadar duygusal yatirimi tas catlasin 15 yil surecek birseye yapamam, is adami sifatina yakismaz.
  • aşık olunan aşık olana her türlü güzeldir. tartışmaya açık bir konu değil bence.
  • çirkin olduğunu düşünüyorsanız imkânsızdır.

derinliklerinde ne kadar iyi bir insan yatsa da çirkin olduğunu düşündüğünüz biriyle sevgili olamazsınız. gerçekten sevseniz aklınıza gelmezdi bile güzellik, çirkinlik kavramları.

ayrıca soyunup yatağa nasıl gireceksiniz?
  • çirkin olanın, çirkin olup olmadığı hakkında ne düşündüğünü çok merak ettiğim bir ilişki türüdür... güzel olanın egosunu acayip doldurur... biraz da vicdan meselesidir. ama altta bir yerde ''mutlu olurum belki '' umuduyla, mutluluğun bununla alakalı olmadığını gördüğüm andır...
    madem olmuyor hem zengin hem yakışıklı olsun :)
  • size tek bir cümle ile karşılık vermek istiyorum çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır.
  • en sevdiğim olaydır. her aşk bir gün biter herkes bir gün geri de kalır. geriye dönüp bakınca iç soğutur yürek yangınına deva olur
hesabın var mı? giriş yap