• hadi diyelim bu adamlar bi bursa, bi trabzon ile aynı gruba düştü. bakalım ne olacak.
  • devletin yeni diyarbakırspor'u. göztepe maçından sonra verilen 3 maçlık tarafsız saha cezasını 3 maç kendi evinde seyircisiz oynamaya çevirmiş tahkim kurulu.
  • kendi şehrinde provokasyona ihtiyaç duymadan istiklal marşı'nı okuyan insanlara saldıran taraftarlara sahip takım. ama ırkçı biziz, linç eden biziz.
  • bugün gareth bale'lı, cristiano ronaldo'lu real madrid cizrespor'u cizre'de yenemez.
  • her zamanki gibi herhangi bir konuyu "kürd" siyasetine çevirmiş dar görüşlü arkadaşlarımızın tamamen siyasi sebeplerle desteklediği takım.
  • konu şöyle özetlenebilir , cizrespor gruplarda 3 istanbul takımından biriyle maç yapacak olsaydı bu tarafsız saha cezası aynen devam ederdi , böyle bir durum olmadığı için kendi sahasında seyircisiz'e çevrilmiştir
  • istiklal marşında küfür eden, batıdan gelen her takıma taş yağdıran, maç sonrası sahaya dalan seyircilerin olduğu fair-play adayı spor kulübü!
  • trabzon gibi, altınordu gibi, adana ya da mersin gibi sıkıntı çıkabilecek deplasman ihtimali olmayan takım. giresun'u bilmiyorum ama gençlerbirliği hele ki akp'nin kalesi konya'da deplasmana giderlerse federasyon konuyu sorunsuz atlatmış olur.
  • enteresan şekilde bu ilçenin tff 3. ligde yani profesyonel ligde bir takımı var. 3 maçta 1 beraberlikle 19 takımlı ligde 18. sıradalar. daha da enteresanı bu takım kadrosunda bundan 6-7 sene önce fenerbahçe forması giymiş gökhan emreciksin i barındırmakta. ve son oynanan erzurum deplasmanında 90 dakika maçı yedek kulübesinden seyretmiş. bu gökhan acaba şu an cizre demi? ordaki olaylar olurken neler hissediyo kendi kendine soruyo mu acaba ulan ben 6-7 sene evvel fener de alexle idmana çıkıyodum benim burda ne işim var savaşın ortasında allahın cizresinde diyomudur acaba .hayat vapurlar falan çok enteresan.

ha bu arada bi de bu herifler iç saha maçlarını cizre de nasıl oynayacak o da bi soru işareti . hafta sonu cizre de trabzon temsilcisi düzyurt spor u ağırlayacaklar. büyük ihtimal maç ya tehir edilecek ya da başka bir şehire alınacaktır.

bu arada (bkz: derdimi sikeyim butonu)

biraz araştırma sonrası gelen edit:link
  • ziraat türkiye kupasında grup aşamasına katılmaya hak kazanan amatör lig ekibi.

yani dört büyüklerden biri cizre'ye gidebilir.
hesabın var mı? giriş yap