• kamyon ve otobus icin volan akrilik guneslik debriyaj baski ve balatasi imalati yapan fabrikanin adi ve markasidir.
  • diablo ii'de assassin için bir pençe çeşidi silahtır.

fiziksel özellikleri:
    1h damage 8-15
    durability: 64
    str req: 46
    dex req: 46
    item level: 18
    clvl req: none

diğer özellikleri:
    sockets: 1-3
    range: 1
    dmg bonus: 50 dex/50 str
    inv size: 1x3
    weapon speed: -10
    assassin: very fast
  • bir helloween parçası.
  • 2017 yapımı bir tnt dizisi. henüz ilk bölümünü izlemiş olmama rağmen resmen bayıldım. hikayesi big little lies'ın varoş versiyonu gibi. gene bir kadın dayanışması, gene puşt erkekler.
    karakterler, müzikler, sahneler epey iyi.
    --- spoiler ---

bir manikür pedikür salonunda çalışan beş kadının önce sıradan görünen ardından işin içine kara para aklamalar, mafyalar, silahlar girince noluyor lan dedirten hikayesini konu ediniyor.
    şu anda en sevdiğim karakter hapishane örgüsüyle dolaşan abla.
    parmakları dövmeli rus mafya da işin içine girince olaylar daha da keyiflenecek gibi duruyor. izleyip görelim bakalım.
    --- spoiler ---
  • son sezonunu izlediğim bir garip dizi. yanlışlıkla başlamıştım geçen sene. başka bir dizinin adını yazmıştım bu çıkmıştı. garip tırnaklı kadınlar pezevenk tipli adamlar arasında kuaför kadınların karanlık-komik hayatını konu alıyordu. ve sonra severek izledim.

desna çok çirkinsin ama özgüvenin kızım. amerika’da etli butlu kadınlar çok tutuluyor.
  • saçma sapan diziler kontenjanından bulduğum ama sonrasında severek izlediğim dizi.

--- spoiler ---

ikinci sezon biraz yavaş başladı ama finale doğru rayına oturdu. polly'nin hikayesi çok üzdü, zaten tahmin ediyordum bir şeyler olduğunu ama bildiğin üzüldüm ya. desna zaten anaçlığı ve herkesi mutlu etmeye çalışması başına bu bokları açıyor hala öğrenemedi ama yine de anaçlığını seviyorum.

bryce ve jennifer'in da mutlu olmasını istiyorum ya çok sevimliler.

--- spoiler ---

3. sezonu artık başka bir zaman izleyeceğim, bu kadar gerilim entrika yeter.
  • 4. sezon onayı almış tnt dizisidir, bu sezon sonuncu olacaktır
  • 1977 tarihli saldırgan ayı konulu korku filmi
  • kaliteli bilgisayar aksesuarları üreten bir firma. mouse ve mousepad'lerinin piyasadaki birçok markadan çok daha iyi olduğu söylenebilir. ayrıca hdmi ve display port kablolarının da kullanıcı yorumları oldukça güzel. (bkz: claw's)
hesabın var mı? giriş yap