şükela:  tümü | bugün
  • coca-colanın yeni yurtdışı reklamlarından biri.
    bazen keşke bizim reklamlarımız da böyle olsaydı, biz de böyle medeni ve ileri olabilseydik diyorum.
    buyrunuz
  • salı günü şirkete geldim rutin mail kontrollerini yapıyorum. şirketin mailingleri için kullandığımız mail adresine 1000 küsür mail düşmüş hepsi de "müslüman yılbaşı kutlamaz" temalı. ama küfür edenler mi dersiniz, bir daha sizinle çalışmam diyenler mi, müslümanın yılbaşı budur diip hicri yılbaşını yazanlar mı. şimdi böyle dangozların olduğu bir coğrafyada öyle reklamlar ütopyadır.
  • nudityden ziyade coca colanın yıllardır aynı yalanın inanılmaz bir ısrarla tüm dünyada devam ettirdiğini anlamama vesile olan proje.

bakın hadi diycem coca cola türkiye yöneticileri mal, e muhtar kent abi de mi mal ya? arkadaşlar herkes bir yudumda içtiğinin normal kola mı, light mı yoksa zero mu olduğunu anlayabiliyor. siz adam mı sikiyorsunuz ya sabah sabah amına koyduklarım?

bir de mal oğlu mallar etiketi sökmüş ama adamın gözü önünde siyah kapağı açıyor. bu embesil orospu çocuğu da hala bu normal kola diyor. yalanını sikeyim göt.
  • türkiyede olsa cezası ağır olur. 5 gün kanal kapatma ve kazancın 5%'i para cezası gelir.

zira pek çok şeyi tahrik edici bulan zihinler mevcut.

(bkz: rtük)
    (bkz: rtük'ün şortlu kız çocuğunu tahrik edici bulması)