• xxxtentacionn nickli yazardır.

kendince bir sosyal deney mi yapıyor nedir, başlıklara girip, önceden çok favlanmış entryleri aynı başlığa tekrar yazıyor.

mesela: görsel
    burada kendi yorumu olarak bir anlatım bozukluğu katmaya çalışmış sanırım.

başka bir örnek: görsel
    burada da metne türkçe karakter kazandırmış kendisi. sondaki ünlemi de beğenmemiş, silmiş.

bir başka örnek: görsel
    ya yazarın nicki "arakçı ayıp sana"... her iki metindeki "oldunuguna" hatasına dikkatinizi çekerim.

bir örnek daha: görsel
    burada da gençler okuyor olabilir diye küfürlü paragrafı sansürlemiş.

bir örnek daha: görsel
    burada üstat orijinal metni uzun bulmuş olacak ki, "hiç bir daha bütün metni kopyalamayım, gerekli yerleri alayım" deyip özetini çıkarmış.

bu da bonus: görsel
    evet, üstat kendi entrylerini de kopyalıyor. fakat aynı iki entry arasındaki fav farkına dikkat edin. buradan da ekşi sözlüğün, ne kadar başkalarının etkisi altında kalan yazarlarla dolu olduğunu anlayabiliriz, utanın. aynı entry ikinci sefer atıldığında daha çok kişi favlamış diye daha çok kişi favlamış.

edit:
    görsel ne var kardeşim? kimseden, asla affedemeyecek kadar nefret etmeyen tek insan nacmias olmak zorunda mı?

görsel
    ya siz iyice nasıl bir sözlük oldunuz, orijinal entryi daha az favlamışsınız, allah cezanızı versin. hep bak yazıyorum buraya, bu entrye bakıp utanın. üstat sayesinde neler gördük gece gece

görsel
    oha, oha sayın sözlük. orijinal entryi giren yazarın adını mı beğenmediniz?

görsel
    birebir çalmış olmamak için de yazım hatası yapıyor. düşünceli yazar. ne yapsın aynısını mı yazsın?

görsel
    acaba diyorum beğendiği entryleri ödüllendirme işini mi yanlış anladı. artılıyorsun yazar kardeş, aynı entryi bir daha girmiyorsun, aloo.

@zwiegesprach yeşillemiş: görsel
    "bana da hep itici gelmiştir" demek istenmiş burada.

edit2 : :)
  • neden takılmasın amk? insanlar cidden delirdi bu salak yerde ya.
    herifin teki gelmiş milletin yazılarını çalıyo insanlar ne var ki abi takılıyo diyolar.

cidden hastalıklı bi ortam.

edit: ben bu entriyi yazmadan önce 5 6 kişi falan vardı burda ne var abi yaa hasta mısın asıl sen neden bunla uğraşıyosun işin mi yok falan yazmışlardı başlığı açan arkadaşa. tabi tepki gelince oldukları birer yavşak gibi kaçışmışlar entrilerini silip. keşke ss alsaydım.
  • sözlükteki (bkz: karagöz) ünvanını uzun süredir almak istememe sebep olan yazar tiplemesi.

rezalete bak. gördükçe zaten ispiyonluyorum elimden geldiğince ama artık mjollnir'in thor'un eline uçtuğu gibi bu yetkinin de bana gelmesi lazım sözlük, ki şu durumlarda indireyim balyozu kafalarına.
  • muhtemelen direksiyona geçtiğinde dışarıdan görülemeyen bir yaştadır.
  • hadi, bunu da kopyala!
  • bir de kendi konu başlığının altına yazılmış güzel, ilginç ya da ses getirme potansiyeli olan haber, bilgi ve linkleri araklayıp özel başlık açarak yazanlar var. gündem olanlarda bunu fark etmek, yakalamak zor ancak takip ettiğiniz daha özel konularda dikkatinizi çekiyor.

edit: yazarın değil, konunun kendi başlığı. şu bir veya iki kelimelik olan.
  • melih bulu mu lan yoksa.
  • benzer bir başlık açıp benzer bir entry girse ne gülerim ha. gece gece kendime espri yaptım, teşekkürler sözlük.
  • kopyaladığı entry'lerdeki küfürleri sansürleyecek kadar ahlak timsali bir hırsız olmasıyla yarmıştır.

(bkz: çalıyor ama çalışıyor)
  • (bkz: sözlükte intihal skandalı)

vardır böyleleri. özellikle de ufku kat kat uçuran başlıklarda sıkça rastlanır, mükerrer olmaktan çıkıp intihale gark olmuş bu türden yazılar ve de yazarlar.

ayıp ayol!
hesabın var mı? giriş yap