aynı isimde "çöp adam" başlığı da var
  • dizisi çıkmayan psikolojik sorunlulardan bir ben kaldım sanırım , neden sen kaldın derseniz çünkü gülseren hanıma tedavi olmaya gitmedim .
  • kuşum aydın'ı görünce bir şans verip izleme kararı aldığım dizi.

kuşum aydın'a gecikmeli de olsa hakkı verildi ve bu dizinin başrolü oldu.

hep beraber; uzaklara uçma kuşum uçup da gitme vurulursun.
  • gülseren budayıcıoğlu da ne dedikoducu çıktı. her vakasını bizimle paylaşıyor
  • engin altan düzyatan'ın botoksu yüzünden sahnelerine adapte olamadığım dizi.. mutlu mu üzgün mü anlamadım bişey. ha poker face yapmak istediyse başka..
  • mantık hataları ile yayına giren dizi.

lan oğlum her şeyi geçtim kumral bir adamın çocukluğu nasıl esmer olur ya. orda da mı torpil döndürdünüz amk.
  • ensesinde kapama tuşu bulunan bir başrol barındıran dizi çünkü o bayılmak değildir pilli olsan öyle kapanırsın anca. engin altan’ın gözleri suratının ortasında ufacık kalmış rosalindadaki mercimek gözlü fenando hoze altamiyano’nun kötüsü gibi. umarım baktıkça tipine alışırız yoksa adama yapılan müdahaleler çok kafa dağıtıyor.
  • yengeye atlama yerine baldıza atlama koymuşlar. yalı yine var. kutsal formül tamamlanmış. muazzam dizi.
  • kızları bizim de artık bahçeli evimiz var köpek alabiliriz değil mi diyo. ulan sizin zaten bahçeli bi eviniz vardı
  • her haltın altına gerçek hikâye yazma modası da fenalık verdi. uydur uydur gerçek yaz, bizim millet de bunu görünce tamamen aynı şekilde yaşanmış sanıp, ay kim bu acaba filan diyor. şu hikayede gerçeklik payı yüzde 10 filan olabilir en fazla.
hesabın var mı? giriş yap