• ukrayna üzerindeki uçuşlar hakkında easa (european aviation safety agency) ne tavsiye ediyor ise onu aynen uygulayan havayoludur. ukrayna havasahasında güvensiz olduğu açıklanan simferopol ve dnipropetrosk fir'larında ilk günden beri hiç ama hiç uçmamıştır. kuzey destinasyonlarına giderken geçtiği ukrayna'nın diğer bölgelerini de ucuz veya pahalı diğer havayolları (türk hava yolları, onur air, pegasus vb.) da zaten kullanmaktadır.
    havacılık ciddi iştir, makattan yorumlanmamalıdır.
  • müşteri portföyü tereddütsüz ülkenin en düşük profilli insanlarından oluşan havayolu şirketi.

özellikle iç anadolu'dan almanya'ya direk uçuşları köy otobüsü kıvamındadır.

bu kadar medeniyetten uzak insanı bir arada zor bulursun.
  • kabin ekibinin, yanımda oturan bayanın şiddetli baş ağrılarının başlaması ve ağlaması üzerine bi şişe kolanya getirip," çekin ferahlayın" dediği hava yolu şirketi
  • diğer havayolları gibi avrupadaki havalimanlarıdaki valiz probleminde suçu olmayan havayoludur.

sonuçta uçağı doldurup getirip havalimanına boşaltıyor yükünüzü o andan sonra siz alana kadar geçen işlemi havalimanı veriyor.
    corendon çıkıp valizleri uçaktan indirmiyor.
    siz kayıp bildirdiğinizde en fazla yapacağı havalimanına bildirip garanti ettiği ödemeyi yapmak(onu da yapmaya bilir ekstrem şartlardan dolayı ki aldığınız biletin sözleşmesinde durumlar yazılıdır.)

sonuçta bir valizi de kapsayan seyahat sigortası yaptırın....
  • er-ah ve ayjet uçuş okullarıyla iş birliği yaparak bu okullardan mezun mülakat ve elemeleri geçen başarılı pilot adaylarının type rating ücretlerini karşılayarak bünyesinde istihdam eden havayolu. özellikle günümüzde birçok pilot adayının tip eğitim ücreti için ciddi miktarda para harcadığı düşünülürse güzel bir çalışmaya imza atmışlardır, kutluyorum.
  • geçtiğimiz günlerde klm'den satın aldıkları, ph-bfb tescilli boeing 747-400 tipi uçağı amsterdam'da aynı gruba ait bir otelin* bahçesine yerleştirmek üzere amsterdam'a getiren olan havayolu.
    son kez piste teker koyan söz konusu uçak yaklaşık otuz yaşında olmakla beraber hem klm'nin en yaşlı uçağıymış, hem de ticari uçan en yaşlı b744 olma ünvanına sahipmiş.
    kaynak
  • pandemiden önce iptal ettikleri yurtdışı uçuşumun para iadesini hala gerçekleştirmeyen, maillere cevap vermeyen firma. beni mağdur ettiler, aman dikkatli olun.
  • çakma pilotun 2 senedir çalıştığı firma. sun express yerine uçtuğuna çok denk geldim. aklımızadan teknik bazı şeyler geçiyordu da buna ihtimal bile vermezdik.
    ___
    http://www.airnewstimes.com/…-pilot-gozaltinda.html
  • biletsiz, sadece rezervasyon numarasiyla bilet satan firma. havaalaninda bulunan ofislerinden rezervasyon numaranizi hatilamasaniz da pasaport bilgilerinizle biletinizi alabilirsiniz.
  • 1 euroluk bilet kampanyası dün başlamış firma. bugüne çok duyulduysa demek site açılmadı bi ara. çok şükür antalya-hamburg biletimizi kişi başı gidiş dönüş 40 euroya aldık. bu paraya antalya-istanbul uçmak bile çok zor.

bununla birlikte yaptıkları kampanyada büyük çakallık var, bilet alanların yüzde kaçı bu kuralları okumuştur bilmiyorum. adamlar promo bilette kabin bagajını 3 kg. ile sınırlandırmışlar. 8 kilo kabin bagajı vardır deyip boşa düşmemek lazım.

üzerinde online check in hizmetini paralı sunarken "kalkış havalimanı durumuna bağlı online check in ücretsiz olabilir, bu olduğu taktirde check in yapmadan havalimanına gelirseniz kişi başı €10 alırız" demiş şirket. check in ücretli mi ücretsiz mi duruma göre karar verip ona göre geçirecekler.

son kampanyası uçuş bedelini pavyon hesabına çevirmiş aman dikkat.
hesabın var mı? giriş yap