• daha da garip olan, ana avrat küfreden hocaya kadının hiç bir şey dememesi.
  • bir adet 45 iq’lu yalamanın torpille geldiği makamı kaldıramaması sonucu ona buna küfür etmesini içeren video. en fazla kahvede okey oynaması gereken adamı profesör yaparsan olacağı bu.
  • şaşırtmayan görüntüler. profesör olmuşsun, adam olamamışsın.
  • torpille akademide kürsü işgal eden insanların acınası halini göstermektedir. ayrıca gizlice kamera çekimi yapıp bunu ifşa etmek suç oluşturur.

- fikirsizsin sen
    - neden hocam
    - işte öyle, bana öyle geliyor!
  • ilim irfan yuvası üniversitelerimizin haline bakın.imam böylesi varın cemaati siz düşünün.
  • küfreden sadece bir profesör değil, aynı zamanda o fakültenin dekanı !!! maalesef bu kadar sinkaflı olmasa da ülkenin her akademik mecrasında bir güç mücadelesi yaşanmakta...
  • ikisi de torpille bir yere gelmiş, unvan edinmiş. şimdi tutmuş ikisi de ben senin nasıl o unvanı nasıl aldığını biliyorum diye birbirine laf ediyor. ben söyleyim biriniz eski zaman torpiliyle unvan aldı, yeni zaman torpiliyle koltuğa geçti, diğerinizin tüm işleri yeni zaman torpiliyle oldu hadi siktirin gidin şimdi.

edit: imla
  • al birini vur öbürüne. biri öbürünün nasıl doçent olduğunu(?) biliyor, diğeri de bunun nasıl profesör olduğunu (?)biliyor. neler dönmüş acaba?
  • son 20 senede millet nasıl prof. doc. oldu gerçekten ben de merak ediyorum ki video beni haklı çıkardı.
390 entry daha
hesabın var mı? giriş yap