• emma stone ve steve carell gibi ünlüleri içerisinde barındıran komedi filmi.yazın vizyona girecek.emma stone varsa bende varım.

http://www.imdb.com/title/tt1570728/
  • çok da komedi filmi gibi durmayan, kadrosunda seçimlerine her daim güvendiğim ryan gosling'in de yer aldığı prodüksiyon. filmin kadrosu emma stone ve steve carell'la kalmıyor, şaşırtmaya devam ediyor. filmde ağır toplardan kevin bacon ve julianne moore var. beklentimiz yüksek.
  • fragmanındaki "seriously, it's like you're photoshopped" repliğini duymak için bile filmine gidebilirim. bir de ryan gosling tabii. adam şu ana kadar kötü filmde oynamamış yahu..
  • mülayim rollerin oyuncusu ryan gosling'i playboy rolünde görmek ilginç ve bi' o kadar da eğlenceli olabilir. aynı zamanda film, oyuncunun oynadığı en kötü film de olabilir, zira dendiği gibi kendisinin kötü filmi neredeyse hiç yok.
  • yeni bir love actually, pretty woman gibi romantik komedi best ofları arasına girecek bir film olmamakla birlikte, iki saatinizi gülümseyerek geçireceğiniz bir film olmuş. son onbeş dakikaya kadar gayet güzel ve son derece komik, kavga sahnesi ve çatlak rollerin kadını marisa tomei bolca güldürdü. ama olayın bağlanışı hoşuma gitmedi, bence özensiz ve gereksiz bir şekilde olmuş. zaten film boyunca çocuğun hikayesi de hoşuma gitmedi.

benim gibi bir chick flick hastasıysanız zaten birşey söylememe gerek yok filmi göreceksiniz, değilseniz ve kadınsanız ryan goslingin film boyunca jilet gibi kıyafetlerle ve gerçekten photoshoplıymışcasına dolaşması bence filmi görmek için gayet yeterli bir neden, yok eğer erkekseniz de ne biliyim işte belki bir iki kız kaldırma numarası kaparsınız.
  • komik bir filme benziyor.ryan gosling ise ciddi rollerden sıyrılıp ilk defa komik bir rolde
  • merakla 16 eylülü bekleme nedenimdir. (türkiye vizyon tarihi:16 eylül) normal bir konunun müthiş oyuncu kadrosuyla işlenmesi bu merakın ana sebebidir. ve emma stone. mükemmel insan, mükemmel oyuncu, geleceğin yıldızı. sırf onun için. ve tabi ki de taş ama taş arkadaş ryan gosling.
  • geçen gun izleyip pek begendigim komedi filmi. the hangover gibi herşeyiyle güldüreyim falan değil belki ama steve carrell aslanım yine yer yer andaval rolunü başarıyla oynamış. hele ilk araba sahnesi harika...
  • jerry seinfeldin tweet'i uzerine gidip gordum bu filmi sonunda. iki saat kahkahalarla guldum bir suru sahnede, sonunu baglayabilecekleri kadar guzel baglamislar (pek guzel degil ama kotu de degil).
  • bu tur icin oldukca hos sayilabilecek bir filmdi, baya da guldum... para verildiginde, kaziklanma hissi yaratmiyor; gidiniz!

--- spoiler ---

filmin neredeyse tum oyuncularinin bahcede birbirine girdigi sahne cok hostu. klise gibi falan tamam da, yine de cok guldum ben.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap