• carrefoursa carrefour sabancı ticaret merkezi a.ş.'nin borsa istanbul'da işlem gören hisse kodu.
  • sözlükten bir arkadaş ile hisse senetleri hakkında konuşurken kendisi 3.80'den aldığını söylemişti, 4'lerde satma hedefi vardı. umarım hala elindedir kağıt.

sabancı'nın fransız ortakların elindeki hisselerin bir kısmını alacağı haberi üzerine soluksuz bir şekilde yükselmeye devam eden ve bugün yaptığı tavanla birlikte 26,36'yı gören hisse senedidir efendim.
  • 4.83 maliyetle çocuklarıma bırakacağım kağıt. oh yes!
  • aralıksız 3 haftadır tavan yapıyor her sabah 9.99 artışı görünce keşke dün hisseye girseydim diyorum hayırlısı artık.
  • 216 dan soluksuz 81 e düşmüş hissedir. ayrıca çoğu yatırımcısı 4.3 m lota düşecek diye girmisken piyangodan 2.5m lot şirket tarafından satılacağı açıklanmıştır. hacimsiz hissede sabancı bu lotlari satarak yatırımcısının çok büyük zararlar etmesine sebep olmaktadır an itibariyle
  • grafiğe ve şirketin yakın geçmişte yaptıklarına bakılırsa bist tarihinin en taşşak geçilen kağıdı olabilir.
  • borsa da 7 liradan birden 36 liralara fırlayıp oradan tekrar 10 lira seviyelerine çekilden, çok yatırımcı ağlatmış kağıttır. bir de marketleri var ki, migrosun yanından geçemeyeceği aşikar.
  • sanılanın aksine ortaklık yapısında fransızlar yok

şu an 10 dakikalıkta 62-64 arasına sıkışmış gözükmekte.
  • 2ç21’de de zarar aciklayarak tam 13 ceyrektir zarar aciklayan carrefoursa hiseesinin kodu.
  • hiç şaşırtmadı ve geçen seneki zararının iki katı zarar açıkladı. 2023/06 döneminde.

bu bilgi ışığında 65 lerden 78’e kadar 1.5 tavan yaptı.

migros bim şok çok gitti bu geride kaldı diye düşünen anadolu irfanı sebebiyle olabilir.

bu kağıt o kağıt değil, arkadaşım. diğerlerinin gitmesinin sebebi var. bunun sebebi yok.

sebepsiz artış genelde soluksuz silkelemeyle sonuçlanır. dikkat edin.
hesabın var mı? giriş yap