• levent şubesi çok severek gittiğim bir yer. hocaları çok cana yakın ve ilgili. gelen tipler hep işinde gücünde tipler. salonda ayna falan yok, dolayısıyla vücutlarını süzen, fotoğraflar çekilen tipler de yok. hastasıyız. :)
  • wod esnasında üyelerin yanlış yaptığı hareketleri düzeltmek yerine inceden inceye kadın üyelere yürüyen genç bir hoca vardır levent şubesinde *. level one kursunda kadınlara yürüme mi öğretiliyor diyeceğim ama l1 sertifikası da yok.
  • uzak durmayın kaçın bu salondan.

neden;

eylül ayında büyük bir hata yaparak 2500tl karşılığında buraya üye oldum. iş lokasyonumun istanbulun diğer ucuna alınmasından dolayı kendilerine bunu gayet naif bir şekilde anlattım. daha sonra 3 hafta boyunca yönetimden haber beklediklerini söylediler. 3 hafta!!! sonra salon sahibine sosyal medyadan ulaştığımda ki yine büyük bir naiflik içerisinde durumu izah ettiğimde muhattap bile almadığını görmüş oldum.

tüketici hakem heyeti ve bilimum mahkemelere taşıyorum bu konuyu. çünkü yaklaşık 1 haftadır sözleşme ve faturamı istememe rağmen sürekli bir oyalama durumu içerisindeler. ortada bence herhangi bir fatura veya sözleşme yok ve beni, bir şekilde oyalamak niyetindeler.

her zaman iyiye iyi, kötüye kötü dedik. bu durum herhangi bir firma için etik olmamakla birlikte yaşadığım duruma herhangi bir çözüm önerileri dahi yok. kısacası şiddetle tavsiye etmiyorum.

edit: tüketici mahkemesi aracılığıyla paramı aldım. ama göründükleri gibi bir firma değillermiş.
  • levent şubeleri yeni açılmıştır.
    http://crossfitbalaban.com/index.php?sube=levent
  • suadiyede şubesi açılmıştır:
    http://www.crossfitbalaban.com/…ossfitbalaban3.html
  • yeni(sanırım) açılan bir crossfit boxı.

https://www.facebook.com/crossfitbalaban
  • üyelik ne kadar, giden bana yardımcı olacak olan biri yeşillendirsin pls.
  • www.balabansolidsports.com olmuş yeni adresi.

2 yıl önce 3ay kadar gitmiştim. kötü bir tecrübeydi. sonra 3 ay ara verip 3 ay üniversitenin spor salonunda kendim çalıştım daha verimli geçti.

sistem mantıklı ama bizde hocalar sallamıyor öğrenciyi öyle temel bir sorun var.

yani 10 kişi varsa hoca 2 kişi ile ilgileniyor 8 kişi boşta hoca sanıyor ki mükemmel iş yaptım.
  • modern çeşmebaşı. survivor adasında psikanaliz eğitimini tamamlamış hocalar gözetiminde dedikodu yapan, gelen insanları izleyip onlar hakkında yaratıcı iç dünyalarını yansıtan bambaşka çıkarımlar ile hayatlarını renklendiren, eğlence arayan bir garip topluluğun müdavimi olduğu yer. bakışlardan kişilik ve karakter tahlili yapma özellikleri vardır. birbirleri ile iyi fısıldaşırlar. kaş göz işareti ile anlaşırlar.

fatih terimin dediği gibi: "orda kim var? pöti var, pöti pis adam, pislik yapıyo; nabicaz. oynatmicaz, pöti çok konuşur"

yolları açık olsun.
  • bünyesinde mata leon training center'ı barındıran yer. kick boks derslerini nev, mirkelam vb. türkçe pop şarkıları eşliğinde yaptıran dövüş kulübü (yersen). çünkü aynı saatlerde salonun köşesine gecekondu gibi kondurulan ve sadece siyah bir perdeyle ayrılan cycling sınıfının berbat müziklerini dinlemek zorunda bırakılıyorsunuz. "ben dünyanın en büyük aşığı olabilirim" sözleri eşliğinde torba dövmek isteyenler buyursun, kaydolsun. ha peki cycling'ciler boktan arabesk pop şarkılarla pedal çevirmeye neden meraklı? orası ayrı bir muamma.
hesabın var mı? giriş yap