• çıktı yine tipini s.ktiğimin cetosu
  • vartolu karakteri için izlediğim dizi. geçen hafta burda paylaşacaktım ama gülmekten karnıma ağrılar girdiği için unutmuşum. müthişsin vartolu.
  • geçen sene keyifle izlediğimiz güzelim dizi bu sene paçoz, varoş, ucuz kenar mahalle apaçilerinin dizisine dönüştü.
    5 bölüm geçti ama dizi girişten gelişme bölümüne geçemiyor. idris baba’yı, selim’i, emmi’yi 3- 5 dakika izlerken, sıkıcı ve bayıcı karakuzu’ları izliyoruz saatlerce.
    neyse ki cumali koçovalı var. bari ona daha çok sahne yazılsın da doya doya oyunculuk izleyelim.

özetle dizide daha çok idris, cumali, vartolu, emmi, yamaç, medet ve hatta sena olsun.
    çok daha az karakuzulu, meke, celasun ve akşın lütfen...
  • bizim dizilerin temel sorunu çok uzun olmaları. ne kadar iyi oyuncular olurda olsun süre uzadıkça bayağı bir hal almaya başlıyor. karakter harcamayı da hiç bilmiyoruz. adam 5 mermi yedikten sonra hop bir bakmışsın ölmemiş.
  • gecen gruplarin birinde gedik marka tavuk donerin icinden vida cikmisti. iyi reklam parasi vermissiniz ama vidali midali donerler olmuyor.

vartolu <3

edit: cumali'nin ebesine atladiniz aferin. gotu boklu yamac altta kaliyor diye her turlu maymunlugu yapiyorsunuz.

edit2: ersoy caldigi parayla arabayi alacak. ersoy'un sonu fena olacak galiba da gram zevk almiyorum diziden izliyoruz mal gibi.

edit3: kameralardaki siyah noktalari unutmuslar.
  • cumali karakteri ilk iki bölümdeki gibi olmalıydı. daha ağır başlı. gittikce cıvıklaşıyor. götünde ayı bağırıyor hala bir komiklikler şakalar.
  • bold pilot selamlar...olmuş dizi
  • kartal'daki ist marinanin yamuk binalarına yer vermiş dizi. cumali çok güzel dedi heryer bina . semtimizi bitirdiler be.
  • ilk sezon yamaç'in önüne geçmesin diye vartolu'yu maymun ettiniz şimdi de cumali'yi.senaristlerin sevilen karakterlere karşı bu tutumunu anlamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap