• askerliğinin son demlerinde teknoloji aşermeye başlayan insan.

event: (askerlik görevini yaptığı yer hakkında) abi olsun en azından kafan rahat
    cyric: abi kafam rahat olabilir ama internete giremiyorum diyorum !!!!
  • sıkıntılar zamanı'nda kimin eli kimin dötünde bilinmezken ayağı kaydırılan bane, myrkull ve baal'ın güçleri ao tarafından kendisine verilince birden greater god seviyesine yükselip domain manyağı olan ve kafayı yiyen insan düzenbaz.
    gerçi tanrı olmadan önce de bi zeka sorunu vardı.zira semavi merdivenlerden yukarı çıkmaya çalışan bütün tanrıları zikerten(kendi sevgilisi mystra dahil) helm, toril tanrılarının yaratıcı olan ao'nun önünde diz çökmüş -buyrun lordum- diye tırsarken, bizim cyric çıkmış "hüoop? sen kimsin lan? niye geldin lan bizim mahalleye?! gonuşma lan!" diye ao'ya atarlanıyordu.

helm: lan sus diz çök gerizekalı!
    cyric: ne çökücem bilader!
    helm: lan dur!
    cyric: hayır kimin mekanında kime racon kesiyor ya bu!
    helm: malsın.
    cyric: hayır kim ya o kim?!bırak beni
  • öğrencinin, açın açıktakinin, yoksulun dostu, über insan.

-kit senle sinemaya gidelim
    -kötü filme gitmem bak..
    -kızım biletleri ben alcam!
    -ama patlamış mısırları da ben alıyorum? aynı şeye geliyo?
    -tamam lan! onları da ben alıcam ama kötü filme gidicez?
    -he iyi tamam ozaman, olmadı uyurum ben.

böyle de içten, bonkör, sanatsever, hümanist bişey.
  • yeri geldi mi ayar veren insandir.

uçak ufak bir hava boşluğuna girer hafif bir sarsıntı geçirilir

event : abi hava boşluğuna girdi uçak, ondan sallandık.

cyric : hadi ya ? ben de ön teker çukura düştü zannetmiştim

event: eeeööö..?!?!
  • en büyük asker bizim asker diyerekten uğurlamak istediğim brocuğum, abim...
    haftaya dün belli olacak askerlik yerini ve ne kadar yapcağını merakla beklediğim kişidir.
    (bkz: gel tezkere gel tezkere)
  • bu adam geldi.
    geldi de ıslandı bile, insan bi çay içmeye çağırır
    bu yağmur altında ıslanmaya çağırıyor.

yok valla romantizm falan değil, maksat eziyet!
  • sozlugun ku$kusuz en utangac yazari, gercek anlamda iyilerden. muhendis olacak hayirlisiyla.
  • her ruh halime katlanabilen, cogu zaman birlikte geyik konusunda kendimizi a$tigimiz lakin mukemmel ke$iflerde de bulunabildigimiz super kank'im.
    yakalanip mutfaga zincirlenmeli, mutemadiyen muffin yaptirilip yenilmeli, ama yaziktir, mutfagi ya$ayabilecegi bir ortam haline getirmek lazim once. (bkz: nintendo ds) (bkz: castlevania) (bkz: ps2) vs...
    kisacasi : seni sevmeyenin gun a$iri burnu tikansin kank!
  • kucucuk ficicik, kotu yazar, kotu aoe oyuncusu, icq sapigi, i$ bankasi lordunun kucuk veliahti, $irin insan.
  • "ayak izimi biraktim ki birileri bizi izleyebilsin" lafini kumlu bi yolda yururken soyleyip, milattan once yasamis filozoflarin kalbinde bu lafla taht kurmus muntazaman sacmalayabilen, lafin icindeki geyige, felsefik yaklasima, ve megolomalliga aldirmayan simple man.

bundan sonra hep ayak izini birakicak ve boylece insanlarin onun izinden gelmesini saglayacak keeper of the peace.
hesabın var mı? giriş yap