• bir zamanlar (dükkan sahibi kalıcılığı en iyi olan ürün olduğunu söylediği için) c7 kodlu ürününden çokça kullanmıştım. ama snob'u keşfedince tahtını ona kaptırdı.
  • açık parfüm olarak ifade edilen, ünlü markaların parfümlerinin daha kaliteli imitasyonlarının üretimini ve satışını yapan bir firmadır kendileri.

yıllardır kullandığım parfümleri buradan alıyor(d)um. diğer açık parfüm satan yerlere göre çok daha kalitelidir ancak son bir yıl içerisinde fiyatlarına çok yüksek oranda zam yapması dolayısıyla beni üzmüştür.

60tl olabilir mi ya bir parfüm, yapmayın.
  • çalışanlarına galiba ya maaş vermiyorlar ya da silah zoruyla çalıştırıyorlar. istanbul'da farklı ilçelerde alışveriş yaptım bu parfümcüden, bir tane tebessümle hoş geldiniz diyenine rastlamadım. "ne tavsiye edersiniz" sorusundan sıkılmışlar galiba. sorar sormaz elinin altındaki parfümü çıkartıp "pssst" sıkıyorlar. ayda 2-3 adet parfümlerini alırdım. 60 tl olmasından dolayı bu sayıyı 1'e düşüreceğim.
  • müşteri portföyünü yakalamış olmalarından gerek, fiyatları 60 tl'ye çeken firma.

gratis indirimlerinden, bazı orijinal parfümleri daha ucuza yakalamak mümkündür. başka bir deyişle, dolum parfümlerinin bazıları orijinalinden pahalıya gelmektedir.
  • denizli şubesine asla gidilmemesi gerekiyor. hayatımda bu kadar suratsız bir satıcı görmedim desem yeridir. onun yerine çevrede iki tane daha güvenilir açık parfümcü var farklı markalar ve çok daha ilgililer. muhtemelen ya sonradan görme bir esnaf ya da genel merkezin kendi açtığı ve denetlemediği bir dükkan olsa gerek.
  • böyle giderse dibi görecek açık parfüm markası.

hem fiyatı 60 liraya çekmeleri hem de esanstan kısmalarının elbet olumsuz yansıması olacaktır.

şahsen denemek amaçlı (bkz: spicebomb) aldım, 6-7 kez sıkmama rağmen, 2 bilemedin 3 saat sonra kokudan eser kalmadı. iyice kendilerini bozmuşlar. buna para vereceğime 250 liraya çok klas bir parfüm alabilirdim. (bkz: encre noir)
  • dün itibari ile 100ml lik parfümü 60 tl ye aldığım parfümcü dür. aynı boyuttaki parfümü 1 - 2 ay önce 40 tl iken 60 tl olması çok saçma. kesinlikle bir daha almam.
  • bu işten hiç anlamam,dün ümraniye'den geçerken ud tadında bir koku almak için tesadüfen eyfel parfümeri diye bir yere girdim,gelecek hafta gelir dediler,listeyi aldım,bilindik parfümler vardı,vazgeçmiş çıkacakken tom ford tobacco vanille'i gördüm,biraz da gönülsüz olarak aldım,vallahi bravo,parfümü öyle çok sıkan biri de değilimdir,dört beş fıs yaptım,hemen hemen orijinalinin aynısı diyebilirim,gerçeğine 1000-1200 lira vermektense bunu aldım,şimdilik memnun kaldım,sonraki haftalarda tekrar yeşillendiririm ama orijinal de olsa çakma da olsa cilde sıkmamak taraftarıyım
  • sabah saat yedide, sabah kahvesi içmeye bize gelen kuzenimin "bak ne güzel kokusu" diye üstüme sıktığı dolum parfüm markası. eskiden ben de buradan parfüm alırdım arada ama bir yıldan fazladır kapısından içeri adım atmadım. kokularda yoğunluğu, kalıcılığı arttırmış sanırım şu son bir yılda. tek fıs sıkmasına rağmen hala cayır cayır kokuyorum, kokuyorum da keşke gerçekten güzel bir koku olsaydı sıktığı. şehirler arası sefer yapan otobüs içi gibi kokuyorum resmen. fak.
  • meraklısı arkadaşlar için d3 erkek parfümünü bilen varsa tartışmak isterim.

d3, dior homme intense erkek parfümünün doldurması olan kod.

orjinalini sol elime, d3 ü sağ elime elime sıktım 10 dakika sonra birbirlerinden ayırt edecek insan sayısı 10 kişiden 2 veya 3 kişi anca olur.

güzel iş çıkarmışlar,hiç ama hiç fena değil. orjinaline 800 tl vermek yada 50 ml şişeye 35 tl vermek tamamen size kalmış bir seçim.
hesabın var mı? giriş yap